Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhány külföldi évfolyamtársam...

Néhány külföldi évfolyamtársam megjegyezte, hogy itthon a nőknek mélyebb hangja van mint a hapsiknak? Figyelgettem én is és tényleg, mert akinek nem az meg olyan kényesen beszél. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
mind leszoptak egy lovat
2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2014. aug. 4. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy videót, "az igazság az alkoholról" címűt, ha valaki kéri kitehetem a linkjét...

Szó esik erről is, hogy a nők elférfiasodnak az általuk becsben tartott pezsgőtől és likőrtől, a férfiak meg elnőiesednek a sörtől, olyan gén van a sörben mint a női hormon, ettől a hangjuk és alakjuk is elnőiesedik, a nőké fordítva, mert a pezsiben, töményben meg férfihormon van...

Számomra hihetőnek hangzik, és azért is érzem igaznak, mert M.o.-eléggé élen jár az alkohol fogyasztásban, ez nem jelenti azt, hogy mindenki alkoholista, de tény és való, hogy a pia az oka...

2014. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem hallottad még azt a viccet hogy:

A férfi elmegy az orvoshoz.

-Doktor úr túlmagas és nőies a hangom ajánlana valamit?

Az orvos kérdi:

-Van otthon lovuk?

A férfi válsszol:

-Igen van. Miért?

Az orvos mondja:

-Szopja le és akkor meg mélyül a hangja.

A férfi haza megy és az asszonya jo mély hangon megszólal:

-Na mit mondott az orvos?

2014. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez jó poén :)))

Nem halottam még ezt a viccet.

2014. aug. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!