Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Idegesítem?

Miért van ez? Idegesítem?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és kb. 2 hónapja beszélek egyik osztálytársammal és mostanában nem is beszélünk, ha irok neki nem ír vissza. Ha élőbe találkozunk akkor viszont nagyon jól elbeszégetünk akár órákat is.

2014. aug. 5. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak elfoglalt.

Vagy csak kockul, ha rám is rám írnak, nem írok vissza nekik, ha éppen pl CS:GO rankeden vagyok.

A két legviccesebb eset amikor:

1) Nem írok vissza erre elkezdi tele spamelni a skypet, mintha visszaírnák neki vagy hamarabb gépnél lennék tőle -.-

2) Nem írok vissza és elkezd felhívni /facepalm

Na ez az a momentum amikor ideiglenesen letiltom, ha nem veszi a lapot, hogyha nem írnak neki vissza valszeg vagy nincsenek gépnél, vagy elfoglaltak.

2014. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hűha, na látod az 1-es mit írt? (bevallom egy büdÖs szót se értettem)

Szerintem ez a fiú pont az ellentéte lehet, nem netezik, hanem másképp éli a társas kapcsolatait, és nem a fb-on, ez jó kiindulási alapnak, nem kell net, se fb-k csak a személyes találkozó, ezt hangsúlyozd...

2014. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.

Akkor mi pont a két véglet vagyunk :D

Na kérdező ebből a 2 válaszból eltudod dönteni az okát annak, hogy nem válaszol.

2014. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még feldobhat egy érmét is... :DD
2014. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, vagy azt :D
2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fent van neten, mert délelőtt melózik,de délután szinte mindig fent van délután. Csak már kezd idegesíteni, hogy írok neki egy sziát és egy kiba*zott hellót vagy bcs nem érek rá-t nem képes visszírni..
2014. aug. 5. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hanyagold egy időre, ne nézegesd, mert csak jobban felhúzod magad...
2014. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!