Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjek meg velem...

Hogyan ismerjek meg velem egykorú embereket, leginkább fiúkat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincsen szociális életem! Unalmas az egész, pedig egy sokkal jobb nyárra számítottam... nem tudok mit kezdeni magammal, a szüleim nem engednek el sehova egyedül (pl strand vagy valami), velük pedog egyszerűen lehetetlen lenne mondjuk bepasizni, vagy valami. Táborokba nem mentem, fészen valahogy nem találnak meg udvarias fiúk, akik meg igen, azok a sz*rt is kiijesztik belőlem valamilyen megnyilvánulással:D szépnek találnak, voltak már belémesve, satöbbi, de még sosem jártam senkivel, pedig a barátnőim igen.. és lehet hogy gáz dolog, de ez nagyon zavar. Faluban lakunk, egy CBA van konkrézan a közelben, szóval ez is kizárva... nem tudom, hol ismerkedhetnék..:/ 14/L
2014. aug. 6. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
irj cica :* 26/f
2014. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
cba tényleg nem valami jó hely az ismerkedésre. :D egyébként 14 évesen nem gáz, ha nem volt még barátod. elhiszem hogy szeretnél valakit, akivel meg tudsz osztani bármit, illetve ott van melletted, ha baj van, akihez oda tudsz bújni, de később, mondjuk 16 éves kortól. jó, nem parancsolni meg tanácsot akarok adni, csak azt akarom mondani, hogy ez nem gáz. és mondd azt szüleidnek, hogy mész a barátnődhöz, aztán együtt elmentek valamerre fiúkkal lógni, csak átengednek téged barátnőhöz, vagy nem?
2014. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj itt,itt ahogy tapasztaltam olyan sok normális és kedves ember van aki hátsó szándék nélkül mond mindent és őszinte is
2014. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!