Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek is van olyan, hogy...

Veletek is van olyan, hogy néha senki, más napokon meg rengetegen néznek, szinte már megbámulnak titeket?

Figyelt kérdés

Ma akármelyik boltban voltam, egy csomó pasi megnézett, talán jobb szó a bámult, mert nem zavarta őket, hogy észrevettem, a kasszánál is ez volt, sőt ott bókot is kaptam, pedig ugyanúgy voltam öltözve mint máskor. Feltűnően nézett az a srác is, akinek régebben nem kellettem..


Vagy talán pont ezért vettek észre, mert nem sportcipős laza szerelésbe járok, mint a korombeliek? De máskor meg nem szoktak ennyire megnézni...

23N


2014. aug. 8. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Munkámból adódóan (pingvin... izé, pincérnő) sok emberrel találkozok. Néha egy második pillantásra se méltatnak, máskor pedig akár kacsintanak, mosolyognak, váltunk pár szót, megdícsérnek... magam sem értem.

Bár így látom magamat is: egyszer akár feleségül venném magamat, másszor elkerülöm a tükröt nagy ívben.

2014. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is!
2014. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem minden nap találkozol olyan pasikkal, akiknek tetszel. Amúgy velem nincs ilyen.
2014. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is van, pedig direkt figyelem, es nincs kulonbseg se a hangulatomban, se az oltozkodesemben...:D
2014. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!