Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel érdemes utcán, boltban,...

Mivel érdemes utcán, boltban, stb. megszólítani lányokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

nem kell megszólalni csak lássa a bukszát,

pár óra után már láthatod is a punát

ez tutisiker nálam bevállt nem egyszer,

ez a javaslat veszélyes mint a fegyver

2014. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utcán: Szia, nem sűrűn szoktam ilyet csinálni, de nagyon aranyosnak tűnsz stb...


Boltba: Szia látom keresel valamit segítsek esetleg? Elég sűrűn járok ide bevásárolni!

2014. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát utcán talán annyira nem szerencsés dolog ismerkedni, de ha mégis megszólítanád, előtte nézz rá, mosolyogj, aztán ha látod hogy ő is jó passzban van, vagy visszamosolyog, csak akkor menj oda, és akkor se betanult szöveggel, az gáz nagyon. Inkább legyél spontán szöveggel béna, mint betanultat mondj. Hidd el az eredetiség sokat számít. Még akkor is ha beégsz, max nevettek majd mindketten és akkor már a szimpátia is megvan.


Boltban inkább úgy szólíts meg valakit, hogy segítsen már neked választani 2 felső közül vagy valamiben a segítségét kéred, hogy női szemmel nézve melyik áll neked jobban.


23N

2014. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért merült fel a kérdés, mert eddig amikor ismerkedtem, az mindig vagy online volt, vagy volt valami oka annak, hogy beszélgetni kezdtünk. Aztán később ebből alakult ki randizás, kapcsolat, szex, stb.


Olyat csak az egyetemen csináltam, hogy spontán szólítottam le lányokat, de ilyenkor általában nem izgulok, mert mindig sikerül valami "ürügyet" találni.


Most viszont boltban, pénztárnál kezdünk egy csajjal szemezni. Igazából meg sem néztem a csajt, nem tudom milyen volt, de a tekintetétől szinte a földbe gyökerezett a lábam. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy irányitanám a helyzetet, mivel az egészet Ő kezdeményezte, de Ő nem szólitott meg. Arra sem volt időm, hogy megnézzem... Lehet, hogy nem is jött volna be igazán a csaj, de azért bánom, hogy nem tudtam vele megismerkedni. Ezért szeretnék valami reflexszerűen betanult reakciót, hogy az ilyen helyzeteket megmentsem a jövőben :)

2014. aug. 9. 18:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem betanult szövegre gondoltam, abban az értelemben, hogy nem valami hülyeséget szeretnék mondani. Hanem egyszerűen csak valami rutinos reakciót arra, hogy egyáltalán utána úgy érezhessem, van némi kontrollom a beszélgetés menete felett.
2014. aug. 9. 18:10
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen ürügyek, mint hogy segítsen pólót választani, stb. Pedig jók, de ebből nem lesz egyértelmű rögtön, hogy utána is szeretném folytatni a beszélgetést.


Mivel nagyvárosban lakom, ezért sokszor kényelmes lenne a legközelebbi kocsmába vagy kávézóba meghívni. Ez nem is rossz, bár kicsit sokkoló lehet. És csak akkor működik, amikor egyértelmű, hogy nem siet sehova a lány. Ami meg az utcán ritkaság. Amikor pl. egyetemen beszélgetek lányokkal, akkor ilyen probléma nem merül fel. Mert vagy éppen ők is unatkoznak, vagy egy közös órára várunk, stb.

2014. aug. 9. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint az egyetemen nem szeretek ismerkedni, mert én úgy tapasztaltam, a fiúk sok dolgot kibeszélnek egy adott lányról, szóval elég kínos lenne ha idegen csoporttársak is személyes dolgokat tudnának meg rólam (mert Murpy törvénye itt is él), s lévén pasis szakon vagyok, hallom naponta, más lányokról miket hogyan beszélnek..


A boltban miután már beszélgettek, simán megkérdezheted hogy valamelyik délután ráér e egy kávézóba elmenni veled, nem kell hogy azonnal aznap elhívd mert lehet h siet vagy valami, az lehet h túl rámenős lenne, szóval hagyd meg neki a gondolkodási időt, közben persze számcsere, aztán ha benne van, akkor hív vagy te hívod pár nap múlva. :)


Ha meg nem vagy ura a helyzetnek, csak hagyd hogy a lány beszéljen, nem is tudod milyen kínos ha folyton csak az egyik fél beszél. Ilyenkor kicsit visszaveszel, nem baj az ha olykor a lány irányít egy beszélgetést. És ha nem tudod mit mondj hirtelen, akkor legalább mosolyogj, vagy dícsérd meg a haját, felsőjét, óráját... Erre valamit reagálnia kell és máris beszélgettek majd. :)

2014. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem az elmúlt két hétvégén rendezvényen leszólítottak (mindkéthelyen). Az első úgy történt, hogy nézegetett egy darabig, láttam rajta nagyon hogy tetszem neki, próbált szemezni, de nem voltam vevő rá, végül aztán csak-csak odajött hozzám, pedig félénknek tűnt és látszott rajta, mennyire izgul (később mondta is, h nem szokott ilyet csinálni). Tehát odajött hozzám kb így: "Szia! Bejelölhetnélek esetleg facebookon?". Pozitív volt a reakcióm, kedves voltam vele, habár külsőleg nem az esetem a pasi, de megadtam neki a nevemet és a számomat is. Miközben facebookon keresett (mert lassú volt a mobilnetje) váltottunk is pár szót, de bőven elég volt, mert mindketten izgultunk. Jó pont, hogy így jött oda hozzám, mert vette a bátorságot értem, miattam. :)


A másik pasi egy másik rendezvényen pedig úgy szólított le, hogy előtte nem tűnt fel különösebben h tetszenék neki...egyszer akadt össze a tekintetünk össz-vissz. Hirtelen a semmiből megjelent mellettem mikor egyedül voltam és megkérdezte h vajon meddig esik az eső - mintha ismernénk egymást. Eleinte iszonyatosan meglepődtem, picit hülyének is néztem, de aztán elkezdtünk beszélgetni, kérdezte hogy kerültem a rendezvényre, hova valósi vagyok, stb, és szimpatikus volt, tehát kiderült számomra hogy csak nem jutott eszébe jobb "szöveg" a leszólításomra, ezért így tett. :)


Mindenesetre mindkét esetnek örültem, mert ha vették a bátorságot h leszólítsanak, akkor az már tényleg egy jó pont!


21/L

2014. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!