Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan/hol ismerkedjek?

Hogyan/hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Kezdek szinglibb lenni, mint bridget jones, bár ezt elég korai kijelenteni, de azért zavaró... Még sohasem volt fiúm, nem csókolóztam, egyetlen egyszer volt egy srác akivel nem voltunk közömbösek egymásnak, de vele sem lett semmi komolyabb... pedig most leszek gimis, és tényleg nagyon próbálkozom. Még csak egy apró, icipici nyári Friggyel sem ajándékozott meg az élet, pedig szép vagyok... És most nem az egoizmus tört ám elő belőlem:D na lényeg a lényeg, tudom, hogy nem vagyok elkésve, meg semmi, de azért valami kis izgalom történhetne már. Esetleg Facen jelöljek be vadidegen srácokat (de egyébként azokra meg kínos lenne ráírni, meg amúgy is, mit?)... Na mindegy, ha van valakinek ötlete, segítsen:/

14/L



2014. aug. 11. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimiben tuti valaki meg akar majd ismerni. Csak légy türelmes.
2014. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 évesen az én időmben még a tanulás volt a legnagyobb gondom.

Majd gimiben ismerkedsz úgyis.

2014. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmmel is ugyan ez volt tavaly és hát aztán a gimiben bepasizott .... egy 11.-es menő sráccal :'D persze vannnak olyan reménytelen esetek is, mint én :'DDDD 15/L
2014. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!