Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérhetnék ismerkedési tanácsok...

Kérhetnék ismerkedési tanácsokat, ötleteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán volt kapcsolatom, és szeretnék, de nem tudom h hol, vagy hogyan lehet ismerkedni fiúkal! :/

Akikel próbálkoztam azok mind ök kezdeményeztek! De h nez mán ki ha egy lány kezdeményez! -.-'''

Vagy h müködik ez a dolog?


Jaaa és Sztetek mennyire érimeg sulin flörtölni? Vagy egyáltalán fogadjam a sulis pasiktol? Úgy gondolom, h hazinyulra nem lövünk de ha megis, es szakitas lesz belőle, akkor az szívás!



2014. aug. 14. 20:40
 1/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

"De h nez mán ki ha egy lány kezdeményez! -.-''' "

Mondjuk úgy,hogy lenne végre barátod.

De hát az,hogy hogy néz mán ki?!

2014. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem arról ha egy lány kezdeményez csak anyi a véleményem, hogy k...ás! A másik meg, hogy ha a pasinak nem tetszem akkor meg nagy csalódás is! Ezért nem kezdeményezek!
2014. aug. 14. 20:53
 3/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mert úgy képzeled el,hogy odamegt és szétteszi a lábát.

Most képzelj el egy lányt,aki nem ribis és csak odamegy beszélgetni.

Ugyanaz?


És a pasik nem koppanhatnak.

Ha valamit szeretnénk,azért megéri küzdeni.

2014. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó igaz!

És tudom h a fiúk is kopanak!

De akkor is nem bunkóság, csak úgy oda menni vkihez, es elkezdeni beszélgetni vele? Am is mivel kezdjem el a beszélgetést?

"Szia, unatkozom, nincs kedved beszélgetni!?"

Sztem ez így elég hülyén hangzik! :S

2014. aug. 15. 08:34
 5/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha te csak ilyen hülye módokon tudod megoldani a fiúkhoz való közeledésedet, mint amiket írtál, és a k..vásság jelentésével sem vagy tisztában, akkor ja, jobb ha vársz, aztán hátha 10 év alatt beléd botlik egy srác, akinek jó leszel 1 éjszakára.
2014. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fiúkon ugyanígy rajta van a nyomás. Sőt még jobban mert vannak lányok akik sportot űznek a fiúk lekoptatásából.

Ha tetszik valaki nyugodtan kezdeményezz. Ja bocs hogy néz az mán ki.

2014. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem igy kellet volna írnom -> "..h nez az man ki" én csak hülyen erzem magam ha en kezdeményezek egy beszélgesét, ennyi! Nekem nem megy!!


A kerdesre valaszolva 18 eves vagyok! :/

2014. aug. 16. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Tengersok időd van még. Lesznek majd érdeklődők.
2014. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok baromfigyel rám .segítsünk egymásnakén neked hogy hogy fiút te nekem hogy hogy csajozzak ha benne vagy írj privirt.

hmm

2014. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!