Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedne itt egy igényes...

Ismerkedne itt egy igényes kövér nő egy igényes, sportos, magas férfias férfival?

Figyelt kérdés

Sportolok, igényes 28 éves férfi vagyok és van egzisztenciám is. Egy igazán kerekded duci nővel ismerkednék, ilyennel pl?


[link]


[link]


[link]


Ha ilyen vagy írj bátran :)


2014. aug. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek hol wcznek?
2014. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem duci... ez kövér.
2014. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 lehet..., de nagyon szépek :) gömbölydedek :)
2014. aug. 15. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ezek már bálnák nem nők :D
2014. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jéézusom ... nem vagy semmi. Akadnak fétiseid úgy látom.

Akkor én már szóba sem jöhetek :( :D

2014. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
Ez csak kamukérdés, kíírja aztán röhög a sok dagadt disznón aki ír neki, és tényleg elhiszi hogy egy magas,sportos,gazdag férfinek nem szupermodell kell hanem egy zsírszatyor. Én jót röhögtem . :DDD
2014. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Off: Hát én nem vagyok sovány,de zsírszatyornak sem érzem magam. A kultúra kivágja a biztosítékot....azért mert valaki kövér,attól szeretni képtelen? Vagy,hogy is van ez? Szégyen az irományod,szerintem süllyedj el nagyon mélyre...
2014. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!