Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokásos scenario: csúnya fiú...

Szokásos scenario: csúnya fiú vagyok, de tetszik egy nagyon szép lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) próbálkozzak, bár nagyságrendekkel rosszabbul nézek ki, mint az előző barátai, meg nem is érdeklem, szóvak kb. 99,999%-os az elutasítás esélye, szóval még rosszabb lelkiállapotba kerülnék.

2) hagyjam, mert úgysincs esélyem, próbálkozzak inkább csúnya, kövér lányoknál, akik nem illenek hozzám, mert vékony vagyok.

3) igyak sokat, és járjak prosikhoz, akik legalább jól néznek ki, és max. elsírom egyiknek-másiknak a bánatomat, és 15 ezerért óránként készséggel meghallganakt.

4) kezdjek el drogozni, vagy álljak be a maffiába és legyek Don Corleone első embere.


Komoly kérdés, életem szerelme a lány. :(



2014. aug. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
1)
2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
5.Kezdj el kondizni megfelelő étrenddel,hozd ki a testedből a maximumot,hogy ne itt sírj a gép előtt.Ha már jó alakod lesz az a 99% lemegy 20-ra
2014. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
77%
Kibb.szottul sok lány van.Oda mész legfeljebb azt mondja h nem ennyi...megyünk tovább
2014. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
Egy próbát megér, ha meg visszautasít, legalább tudni fogod, hogy mi a szitu. Szerintem az sem jobb, ha csak itt vergődsz.
2014. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
6%

Figyelj, en egy atlagos srac vagyok es probalkoztam szep lanynal. Elutasitott

Akk te hogy jatnak? Haggyjad a francba

2014. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
0%
Jarnal*
2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nem az alkatommal van gond, hanem a fejemmel. Szar arcberendezés, nem tudok mit tenni...
2014. aug. 18. 22:43
 8/47 anonim ***** válasza:
22%
igaza van a kettesnek! edzés, edzés , edzés!!
2014. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
76%

Hajts rá. Mi mást tennél?

Tudod, ha valamit meg se próbálsz, akkor eleve bukta.

Az meg ostoba duma, hogy úgysincs esélyed. Bár, ha így állsz hozzá, akkor végül tényleg nincs, de most attól, mert - szerinted - nem vagy a elgjobb külsővel megáldva, még simán járhatsz "felső kategóriás" csajjal. Hidd el, ez nem úgy megy, ahogy te gondolod! (Persze, ettől még lehet, hogy elutasít, de azért ennek nem 99,999% a valószínűsége.)

Tapasztalatból beszélek. Én sem vagyok egy görög isten (jó, mondjuk azért egy idomtalan hájas kocka sem), mégis olyan csajjal járok, amilyenről azt sem hittem, hogy egyáltalán szóba áll velem. Ő meg kezdettől fogva belém volt esve, már az első találkozásunktól fogva. Ennyit arról, hogy nincs az ilyesmire esély. :-)

2014. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
59%
Ki mondta hogy csúnya vagy? :D Szerintem csak annak látod magad :)
2014. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!