Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit vártok el...

Lányok! Ti mit vártok el milyen legyen egy fiu, hogy a belső tulajdonsáfaival kápráztasson el? És veletek volt olyan, hogy volt olyan pasitok akibe a belső tulajdonságai alapján zúgtatok bele?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 09:16
 1/10 anonim válasza:
Hat legyen kedves udvarias az alap :D nekem mar volt igen:) jól el is voltunk:D igazából a belső számít a külső az csak a plusz;)
2014. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A belső tulajdonságaiddal nem fogsz elkápráztatni egy lányt sem ha külsőre nem jössz be nekik. Bár lehet próbálkozni de felesleges köröket fogsz futni. Ja igen csajok jöhet a lepontozás!
2014. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerida ***** válasza:

Empatikus és intelligens.

Én a mindennapi hősökbe tudok beleszeretni. Aki átadja a helyét a buszon az időseknek. Aki nem hagyja szó nélkül ha nem dohányzó helyen bagóznak.


Nem gázol át másokon, de ugyanakkor nem tűri a világ igazságtalanságait.


Különös hobbik is felkeltik a figyelmem. Főleg ha sikeres is benne.

2014. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Intelligens, tájékozott és humoros mindenképpen.

Egyébiránt csípőből visszautasítok bárkit, aki rasszista vagy szexista.

A legtöbb pasi, akivel kavartam a belső tulajdonsága miatt fogott meg. Külsőben nincsenek nagy igényeim, és nincs is olyan, hogy ez vagy az az 'esetem'. A legutóbbi két pasim is mindkettő olyan volt, hogy az egyik külsőre átlagos volt, de belsőre úgy megtetszett, hogy a külső is 'hozzászépült', a másik pedig olyan külsőre, hogy soha, de soha nem tetszettek az olyan kaliberű emberek, de a belső tulajdonságai miatt nem is érdekelt. Sokkal jobban kötődtem hozzájuk, mind mondjuk ahhoz, akihez odamentem egy buliban vagy itt-ott és elhívtam randira, mert külsőre tetszett.


Nyilván az én lábam is elgyengül egy kerek fenék, izmos comb vagy széles váll láttán, de igazából a szavai miatt fogom leszopni.


22L

2014. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
külső megfog belső megtart. legyél te akármilyen csodálatos belsőre ha a másiknak nem jössz be külsőleg akkor felesleges minden.
2014. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

na az igen

jól megaszonta it fölöttem

2014. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A humor nagyon fontos. De legyen megértő ha arra van szükség, és legyen saját véleménye a dolgokról, hozzá tudjon szólni komolyabb témához is. És persze az is fontos; hogy törődjön velem. :)
2014. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Legyen gazdag.
2014. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves, udvarias, humoros, tõlem okosabb, hogy felnézhessek rá (nem nehéz mert elég hülye vagyok).

Ne legyen alpári és szeresse az állatokat.

Jelenleg egy olyan kapcsolatban vagyok ahol a párom belsõ tulajdonságai miatt szerettem bele, lassan három éve leszünk együtt.

2014. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Humoros, bátor, vakmerő, balhés, nyagszaju, kemény, de azért velem kedves.
2014. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!