Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, vékony fiúkként...

Alacsony, vékony fiúkként hogyan lehet szerintetek kivívni a lányok tiszteletét és vonzalmát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fontos a magasság meg a nagy testtömeg,d e ha egy fiú nem ilyen típus, hanem épp ellenkezőleg, akkor hogyan érhetné el, hogy úgy igazán vonzódjanak hozzá a lányok és ne csak a magas vagy nagy súlyú fiúkhoz vonzódjanak?

2014. aug. 22. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretettel, kedvességgel, a másikra való figyeléssel:)
2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy a test tömegem. Akkor nagy a tiszteletem is? 160cm/120kg
2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony,vékony te a magas vekony tesoja vagy?
2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es igen, te egy igazi férfiállat vagy a szemükben én viszont csak egy cuki, aranyos kisfiú. Ez a problémám, hogy minden a külsőn múlik első látásból elítélnek. pedig szeretek irányítani, nem vagyok az a tipikus töketlen típus, szeretek férfiként irányítani egy kapcsolatban, rosszul is érezném magam, ha a lány irányítana és nem én vezetnék. Amúgy nem vagyok szűz meg tapasztalatlann sem, de a legtöbb lány élből lekopatott és nekem úgy jött le, hogy az alacsonyságom, testtömegem miatt volt ez a tiszteletlenség.
2014. aug. 22. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy és mennyi kg?
2014. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán járhatnál edzeni, hogy egy kicsit izmosodj.
2014. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szúrós tekintettel, pödőrt bajusszal :D A sikert nem garantálom, de nem is veszthetsz sokat vele :D
2014. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!