Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, számotokra mi a...

Lányok, számotokra mi a vonzóbb, férfiasabb, egy magas, vagy egy alacsony, de kigyúrt ember?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
első
2014. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magas
2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
inkább egy magas és szálkás pasi;)
2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább magas. :)
2014. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A magas, de csak akkor, és csak abban az esetben, ha magasvékony :D
2014. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok korcs, de számomra a kigyúrtság csak szimpla kigyúrtság, és nem asszociálok belőle automatikusan az erőre, mivel más munka során megizmosodni, és más úhgy, hogy ehti több órát töltesz a konditeremben. Számomra ez már közelít a metroszexualitás felé, mivel hogy nem nagyon használja manapság a férfi az erejét, csak kigyúrja magát, mert az tetszik a nőknek. De tekintve, hogy már nem az őskorban vagyunk, ahol fontos, hogy tiszta izom legyen a másik, szerintem nem lényeges... Sose izgulnék rá valakire csak azért, mert izmos. Attól még nem biztos, hogy férfias, és sokuk úgy jár, mint egy kis gorilla, hááát... Nem tudom, ez mennyire jó. De persze van olyan nő, akinek pont ez jön be, mármint nem a gorilláskodás, hanem a csupa izom férfiak...


Én is inkább a magas fiúkat szeretem. Viszont nagyon cseles volt a kérdés...:) A magas férfi csak szimplán magas, de az alacsony izmos is. :P

L23

2014. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a magas. ;)

Ha egy alacsony pasi nagyon kigyúrt, arról ráadásul az jut rögtön eszembe, hogy ezzel próbálja kompenzálni a dolgot. :P

2014. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6 #7 - előítéletek vannak rendesen. Nem mindenki azért jár edzőterembe, hogy kompenzálja a péniszméret hiányát. Mert hát, akkor a lányok mit akarnak kompenzálni? A mellük hiányát?

Erő szempontjából sem igaz, amit leírt, ha egy parasztgyerek (nem pejoratív értelemben) egész nap krumpliszsákot cipel, nem lesz erősebb, mint aki minimum egy héten háromszor normálisan edz. Tudom, mert a szüleim termelők és kellett itthon dolgoznom, mellette mentem edzeni. Jobb teljesítményem volt, mint aki csak dolgozott.

De ez nem a kérdéshez tartozott, bocsi, csak muszáj volt reflektálnom a tudatlanságra.

2014. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%
Ez nem pont válasz ,de sztem jobb egy alacsonyabb 170-175 mert jobban meglátszik ha edz, vagy gyúróst játszik éppen, és a tömegnek nem sok köze van az erőhöz sőt... én NFL-ezek futok és súlyzózok is szerintem ez a 2 páros elég jól kiegészíti egymást, legyen tüdő is és azért izom is . Egyébként én is csak 172 cm vagyok 72kg , nem vagyok sovány... mégis játszok a nagy melákokkal mint macska az egérrel...;) Én legalább is inkább vagyok kicsi , gyors ruganyos...
2014. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
magas
2014. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!