Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék igényes,...

Hol ismerkedhetnék igényes, normális, idősebb pasikkal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, Bp-n lakom, tudom hogy itt sok a lehetőség, de bulizni nem szoktam járni, valami más helyet tudtok esetleg, ahol normális emberekkel lehet ismerkedni? Természetesen nem 40-50 évesekre gondoltam, hanem olyan 23-24 éves korig.

2014. aug. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőlük ha még ismerkedni sem tudsz?
2014. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irj.
2014. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem olyanokkal nem itt fogsz ismerkedni. :( Aki olyan,mint leirtál,csak dolgozik,és megy haza. vele nyugodtan tudnál otthon együtt pihizni az ágyban,ő sem vágyna bulizásra. Ja és én utolag olvastam,de ez nem a 23-4 évesekre jellemző. sztem komoly pasit 30alatt nem nagyon találsz.mind éretlen,szabadságra vágyik. én párom is annyi volt mikor összejöttünk,a mai napig komolytalan(sajnos),még nincs 30.

Egyébként,sztem boltban probálj meg ismizni,az a legjobb.elkezdesz vele beszélgetni vmiről,aztán megy magától. nyitottnak kell lenni a világ felé,és akkor te is vidámabb leszel. :)

2014. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

idősebb pasi az meked 23 éves

dehát az még gyerek

még a szexhez se ért és csavargó szélhámos drogos mind

majd rájössz

2014. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KJUsul ***** válasza:

Diszkóban meg kocsmában nem is találhatnál semmilyen értelmes embert. Jézusom, magad is milyen sekélyes vagy! Ne sértődj meg! Nem tudod hol találkozhatsz szórakozóhelyen kívül?


Jártál már könyvtárban aranyom? Vagy azt sem tudod mi az? Akkor ideje elkezdeni! Olvass könyveket és közben nézz körül. Dupla haszon. Hajrá!

2015. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!