Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párom 1 hónap után elmondta...

Párom 1 hónap után elmondta mire vágyik, lányok ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja ismerem még csak, 2 hete vagyunk együtt, viszont feljött szóba, hogy ki mire vágyik sexben. Kicsit vonakodva, de végülis csak kiszedtem belőle hogy nagyon felizgatja a hosszú hajam (majdnem derékig ér), és szeretné ha kényeztetném vele a far*át. o.O Nagyon furcsálltam, de a reakcióm után úgy érzem mintha megbánta volna, hogy elmondta. Ti belemennétek ha erre vágyna? 18 L

2014. szept. 2. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs hosszú hajam. de nem látok benne semmi rosszat. belemennék
2014. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha őt ez teszi boldoggá és ez izgatja. Amúgy nem kivételes eset, vannak páran akik erre izgulnak :P Nézd a jó oldalán, ha bevállalod neki, cserében Te is kérheted tőle, hogy vállalja be valamelyik perverziódat ;)
2014. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Egy ilyesmi komolyan kérdést vet fel valakiben? Minek szexeltek ilyen szexuális kultúrával? Vajon miből áll nektek a szex?


Egyébként véletlen nem az a fiú vagy, aki ezt a kérdést hetente 2x felteszi, csak most megfordítottad a dolgot, hogy legyen olyan feltűnő? :-D

2014. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Igazad van 3-as én ritkán járok ide de gyanúsan sok hasonló kérdést láttam már itt......
2014. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez valami betegség, ami járványként terjed. Kérdezzük meg minden nap ugyanazt, annyira unalmas az élet. Kenegesd a saját hajadba a farkad, és megtudod, milyen érzés, nyomi.
2014. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy megtenném, fel se merült volna bennem a nemleges válasz.
2014. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt már ilyen pasim, simán megtenném
2014. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a hosszú női haj, de eszembe nem jutna hogy azzal kényeztessenek :D Hogy ez honnan jön manapság... De a kérdésre válaszolva ennél dúrvább perverziók is léteznek szóval ha szereted akkor teljesítheted neki ha nem meg akkor se fog emiatt elhagyni szerintem :) 24/F
2014. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!