Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőként, hosszú távú komoly...

Nőként, hosszú távú komoly kapcsolatban neked mennyire számít a férfi nemi szerv mérete, formája?

Figyelt kérdés

1-10 ig


1 = egyáltalán nem fontos

10 = nagyon fontos



2014. szept. 4. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ne legyen azért mikropénisz... én már nem tudom, h nekem mi számít meg mi nem, mondjuk legyen olyan 18 körüli és akk jó :)
2014. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

1#

azt a rib.anc fajtádat :)

2014. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán ezt tartom fontosnak egy olyan férfiben akivel komoly kapcsolatot alakítok ki. Az ismerkedés fázisában szinte jelentéktelen a farkának a mérete, formája sokkal nagyobb hangsúlyt kap a személyisége.

Mivel még csúnya, formátlan és nem vonzó péniszt nem láttam így nem tudom elképzelni hogy ha vízszintes helyzetbe kerülnénk, fent tudnék akadni a pénisze kinézetén, vagy meglepődnék az alakján, stb.

Ami esetleg kisebb megoldandó feladatot jelentene egy nagyobb méret, mivel én kisebb, átlagos méret párti vagyok (12-16 cm), így ha ettől nagyobb szerszámmal rendelkezne akkor kisebb odafigyeléssel, de szerintem minden gond nèlkül át tudnánk hidalni ezt az apróságot, nem hagynám hogy ez közènk álljon, ha amúgy minden stimmel, és gondolom ő is azon lenne hogy minél èlvezetesebb legyen mindkettőnk számára a szex, is.

Úgyhogy én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy ha a bejövünk egymásnak és minden téren működnek köztünk a dolgok akkor szinte semmit nem nyom a latban a pènisze formája, nagysága, alakja, stb.mert minden "probléma" megoldható és együtt, alkalmazkodva egymáshoz, egymást segitve és támogatva nem látnék megoldhatatlan gondot ami a kettőnk viszonyát veszélyeztetné.

A mérettől, formától számomra fontosabb az, hogy az intim területe legyen tiszta, gondozott és ápolt, bár olyan férfivel aki igénytelen, össze se jönnék......:)

2014. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bő választ.

Lefordítva: 1

;)

2014. szept. 4. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

10

Komoly kapcsolatot csak olyan férfivel tudok kialakítani, akinek a pénisze tökéletesen megfelel nekem. Hiszen ha nem felelne meg, akkor minden szex után hiányérzetem lenne, és valószínűleg neki is. Az pedig aláássa a kapcsolatot.

Vannak olyan kérdések, ahol nem lehet kompromisszumot kötni. Vagy legalábbis nem érdemes.

2014. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden jól működő kapcsolat alapja a 75D-s mell és a 20 centis farok.
2014. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!