Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csókot az esetek többségében...

A csókot az esetek többségében automatikusan viszonozza az ember?

Figyelt kérdés

Főleg itt a nem kapcsolatban lévőkre gondolok.

Arra gondolok, hogy ha valakit megcsókolnak akkor ő ösztönösen visszacsókol, még ha utána a viselkedése visszautasító is, szóváteszi, ellöki az illetőt (nőknél pofon :D)Ez esetek többségében mennyire igaz?



2014. szept. 4. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én ellököm és ha olyan helyzet akkor pofon.
2014. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondasz valamit mert beszélsz!


Egyébként tényleg lehet benne valami.

2014. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszer csókoltak csak meg váratlanul egy buliban (nem volt senkim sem, csak tetszett egy másik srác, nem az, aki megcsókolt), és totál ledöbbentem, meg mérges is lettem, és nem csókoltam vissza. Mivel ittas voltam picit, nem egyből húzódtam el, hanem pár másodperc múlva, de vissza nem csókoltam, erre emlékszem. Nagyon kínos volt.
2014. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam partyn csókolózgatni mikor van kivel random csajokkal. Általában megijednek s vagy hagyják magukat s visszacsókolnak vagy egyszerűen nem csinálnak semmit. Volt egy kettő amelyik pattogott de annyival maradt :D

Ha meg látom h van barátja ak persze tabu.

2014. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A fiú hozzászólásán elgondolkodva, tovább gondolható a kérdés.

Ugye nem mindegy, hogy 2 tök vadidegenről van-e szó, vagy olyanokról akik ismerik egymást, sőt olyanokról akiknél az egyik fél vagy talán a másik is közeledik a másikhoz, szóval flörtölnek/tek. Szerintetek ez mennyire befolyásolja, hogy viszonozza az ember vagy elutasítja? Melyiknél valószínűbb a visszacsókolás?

2014. szept. 4. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha külsőre szimpi és idegen, akkor a szájrapuszinál tovább mehet a dolog.

Ha nem szimpi,szájrapusziig sem jut el hidd el. Nagyon vaknak kell lenni ahhoz, hogy ne vedd észre, hogy valaki hirtelen felédjön és "betámad".


Én pl ismerkedtem valakivel,nem vártam a csókot, és hirtelen megcsókolt.Visszacsókoltam,mégsem ment a csók! Akkora égés volt.Próbáltam finoman mondani is neki, hogyan csinálja.De 3. v 4. próbálkozásra se sikerült.Nem tudott úgy csókolni ahogy én. Hagytam is inkább szegény csávót.

2014. szept. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!