Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A folyamatos alkalmi kapcsolat...

A folyamatos alkalmi kapcsolatok kiégetté és érzéketlenné tennének?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 26 éves..egy ideje azon gondolkozok, hogy megérné e az alkalmi kapcsolatok világába mélyebben bele mennem. Amitől tartok, hogy még jobban kiéget és érzéketlenné tesz. Ami miatt szeretném, nincs lelkizés, nincs kötöttség.Írjatok..ha van tapasztalatok a témában.
2014. szept. 4. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy pont az ellenkezője történne :)
2014. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De a szex minősége se olyan, mint egy hosszabb kapcsolatban.

Egyrészt szerintem egyértelmű, hogy idő kell, mire két ember kiismeri a másikat, megtanulja mi a jó a másiknak, így a legnagyobb örömöt tudja okozni. Alkalmi kapcsolatban ismeretlenek vagytok, így max csak találgatni tudtok. Nem vagytok úgy egymásra hangolódva.


Másrészt az alkalmi kapcsolat során sokan csak a saját örömüket tartják szem előtt, és a mésik kb le van sz*rva. Miért is legyen fontos, ha még reggel hatkor lelép és soha nem találkoznak többet? pl a pasi megdönget, elélvez, alszik, te meg félúton se voltál.


Összességében szerintem az egyéjszakás kalandok, alkalmi kapcsolatok nem a szexualitás csúcsai.


Ha komoly kapcsolatot semmiképpen nem akarsz, akkor tarts pár állandó szeretőt, akiket szükség esetén lehet hívni, de ismeritek a másik igényeit.

2014. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Ideig óráig évekig elmegy néha és jónak is tűnik függetlennek, szabadabbnak érezheted magad, akkor váltogathatod a partnereket amikor csak jól esik.


De egy idő után eljön az a pont mikor egyedül érzed magad, és többre vágysz, egy társra aki mindennap megfogja a kezed...egy olyan emberre akivel nem csak szex van nem csak szórakozás meg ivás meg bulizás.


És igen ahogy 1-es is írta, ez kiválthatja ezek által az ellenkezőjét is, mert az fog majd kelleni ami nincs.

2014. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondom, hogy mindent lehet, csak ésszel.

Ha most erre vágysz (és nem gyógyszernek akarod használni) akkor pár alkalmi szex kifejezetten jót fog tenni.


De csúnyán visszaüt ha bármire is orvosságként akarod használni, vagy túlzásba viszed.

A szex az szex, és csak ennyi. Ha nem tudod mi a szex és szex között a különbség akkor ne csináld!


Ha tudod, akkor viszont próbáld ki!


Ha gyógyszernek használnád én amondó vagyok, hogy igen ritkán egy "egészségügyi szex" oké, de ne csinálj kapcsolatot, és ne merülj bele. Hanem várd meg amíg regenerálódsz odabent.

2014. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Nem fogsz érzéketlenné vállni, ha magadban el tudod rendezni a dolgot, és tudod kezelni... Persze ez emberfüggő... És lány sem vagyok...
2014. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

26 évesen már valami komolyabban kellene törnöd a fejed, nem alkalmi kapcsolatokon. Te sem leszel már fiatalabb, ne akarj egyedül megöregedni.

Egyébként a kérdésre a válasz, igen, igen.

2014. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!