Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy pasi, akinek tetszem,...

Van egy pasi, akinek tetszem, ő is nekem, barátfélék vagyunk. Van bnője, szokott is olykor beszélni róla, de engem mostanság sosem kérdéz pasikról, minden másról viszont igen. Szinte kerüli a témát. Miért?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert fájna neki az amit hallana.
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csabika1971 ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy tudhatod meg ha rákérdezel. Mert különben csak találgatsz.
2014. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. De nem kérdezhetek csak úgy rá, hogy: miért nem érdekel, hogy mizu velem magánügy téren?
2014. szept. 5. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:

de rákérdezhetsz

ez a baj az emberekkel,hogy semmit nem mernek megkérdezni,meg elmondani és így akarnak őszinte kapcsolatot...


kérdezz rá!!

2014. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 Ennyire nem lehetsz érzéketlen tapló "nő".És ezt vedd szó szerint, mivl ez a beszólás kb. egy ilyen "nőcit" mutat.


A férfiaknak ugyan ugy van lelkük mint nekünk illik tiszteletben tartani.

2014. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 A pasinak van nője, nem singli. A kérdező meg nem barát.
2014. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös. Miért is volnék az? Szimplán feltűnt és kész, hogy kerüli a témát, míg máskor gyakrabban rákérdezett.


6-os. De barát, persze ezt egy olyan ember, aki se őt, se engem nem ismer, biztos 'jobban' tudja.

2014. szept. 5. 17:59
 8/11 csabika1971 ***** válasza:

De ő meg beszélget veled mindenről. Az az érdeklődik utánad. Ő nem mesél? Lehet éppen a te a reakciódtól fél, hogy mit szólnál, hogy barátnője van és mégis érdeklődik lenne-e esélye nálad. Nyugodtan kérdezz rá. Mert ha elutasít akkor mi lesz? Össze dől a világ? Nem.

Inkább állandóan azon akarsz rágódni, mi lehetett volna ha van bátorságod?

2014. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, beszélget mindenről. Szokott mesélni magáról, sok mindent megoszt velem. Ha elutasít? Az rossz lenne, gondolom kellemetlenül éreznénk magunkat, kerülne, egyébként csinálta is egy darabig...(mármint, hogy került)


És hogyan tálalhatnám?

2014. szept. 5. 18:09
 10/11 csabika1971 ***** válasza:

Hát többféle képen is lehet, függ a helytől és az alkalomtól.

Próbáld abba az irányba terelni a beszélgetést. Majd még mielőtt még kínossá válna a dolog, kérdezd meg.


Pl: "Tudod sokat jelentesz nekem és fontos a barátságod amit nem szívesen veszítenék el. De nem akarok egész életemben azon rágódni, hogy estlegesen lehetett-e volna valami kettőnk közt. Mi a véleményed erről?"


Ennyi, és minden kiderül. Jobb egyenesen és nyíltan, mint homályosan célozgatni. Csak légy kedves és szolid, semmikép nem harsány vagy vicces.

Legalább is én értékelnem egy nő ilyen hozzám állását, még akkor is ha nincs esélye nálam.

2014. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!