Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan győzzem meg, hogy...

Hogyan győzzem meg, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon megkedveltem tavaly télen és õ akkor szerelmes volt belém,mondta a barátnõje is.Akkor kezdtem beleszeretni,mikor sulit váltott.Utána 1x-2x ráìrtam és nagyon kedves volt,de én utána békén is hagytam mert nem volt erõs amot éreztem.Amit éreztem totál olyan volt mint a szerelem,csak visszafogottabb...Aztán összefutottunk az egyik boltban a nyáron.Mosolyogva beszélgetett a barátnõjével de mikor meglátott a mosoly és a nevetés lefagyott az arcáról és engem figyelt.Én is figyeltem és fellángolt a szerelem bennem,azóta is minden nap,megállás nélkül rá gondolok,2x-3x álmodtam is vele.A talizás után ráírtam és beszélgettünk viccelõdtünk.Néha megkérdezte h mit csináltam ma,mizu?unatkozik stb. És gondoltam h átmegyek az õ sulijâba,errõl sokat beszélgettünk,de nem volt hely a suliban sajna...utána hívtam moziba meg h találkozzunk,beszélgessünk,de õ nem akart,azt mondta h van barátja,azt hittem csk mrgijedt.Majd tegnap megkérdeztem még 1x de õ azt mondta h nem is ismerleg még(hát igen nem brszéltünk még) a barátnõje pedig mondja h szokott rólam beszélni stb és h boldogtalan a barátjával.akkor nem értem lehet csak fél h én szakìtok vele(ami nem fog megtörténni mert nagyon szeretem) és akkor elveszíti a barátját is akit csak a jófejsége miatt bír de nrm szeret.nem tom de holnap mi lenne ha elmennék hozzá? Nem lakik innen messze és a "jófej" barátja meg nagyon nagyon messze lakik.

2014. szept. 6. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Nem hiszem,hogy komolyan akarna tőled valamit.
2014. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha ennyire nem bírod kiverni a fejedből, legalább legyen meg a "végső elhatározás",hogy most lesz valami, ami vagy jó vagy rossz, de a bizonytalanságnál és a tétlenségnél nincs rosszabb. Ha igazán szereted,akkor beszélj vele őszintén az érzéseidről, ha meg visszautasít,akkor tényleg hagyd. Lényeg,hogy ne szenvedj.
2014. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az első két sort mikor elolvastam, annyira ismerős volt, hogy azthittem az a fiú írja, ezt aki nekem tetszik:D de hát sajnos a többi nem stimmel:(

Egyébként ahogy előttem is írták, mondd el neki, hogy mit érzel, még ha nem is mész el hozzájuk, hátha olyankor mennél, mikor nem alkalmas vagy lehet nem örülne ha csak úgy előzőleges kérdezés nélkül beállítanál hozzájuk.

Ha a barátnője tényleg igazat mond, akkor lehet hogy érez valamit ezért is lenne jó, ha megkérdeznéd vagy beszélnétek erről.

Sok szerencsét! :)

2014. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!