Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam ma délután egy lányt a...

Láttam ma délután egy lányt a buszmegállóban, akibe első látásra beleszerettem! Hogyan tudnám esetleg felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval ma délután átutazóban voltam egy bizonyos magyar városban (pontos helyet nem írok, hogy a hülyeségektől lehetőleg megkíméljen mindenki), és teljesen véletlenül összefutottam egy -számomra biztosan- lenyűgözően szép lánnyal. Mivel sajnos nem volt túl sok időm, ezért csak annyit tudtam tenni, hogy megnézzem, melyik buszra száll fel, utána nekem is indulnom kellett. Most itt állok ezzel a helyzettel a nyakamban, teljesen reménytelenül szerelmesen, és fogalmam sincs, mit tehetnék! Esetleg valami hasznos (és értelmes tanács), azon kívül, hogy verjem ki a fejemből?

17/F


2014. szept. 9. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj holnap vissza a buszmegállóba abba az időpontban, hátha...
2014. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Veledutaztam.hu


Amúgy melyik busz?

Úgy könnyebb egy fokkal,ha azt is kiírod és nem ír mindenhonnan egy lány,hogy "Én voltam!".

2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap sajnos nem érek rá, legközelebb talán pénteken. Egyébként valószínűleg a suliból tartott hazafelé, délután 2 óra körül. De ezen kívül sajnos nem tudok róla semmit, persze még a keresztnevét sem...
2014. szept. 9. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nem vagy szerelmes, csak nagyon tetszik...
2014. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
helyi járatra szállt fel vagy távolságira? ha távolságira, akkor nagy esély van, hogy ugyanazokon a járatokon megtalálod egyszer, csak mindig legyél ott, előbb utóbb összefutsz vele. egyébként velem is volt így, tetszett valaki és kifigyeltem, hogy reggel 6:50-kor ér be a busza és képes voltam reggel fél 6-kor felkelni, hogy beérjek 6:45-re és láthassam és ez így ment másfél évig XD
2014. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Helyi járatosra, de sajnos akkora tömegben, ami ma is azon a buszon és a megállóban volt, legközelebb elég nehéz lesz kifigyelnem.

#5: másfél évig?! Legalább összejöttetek utána? :)

2014. szept. 9. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
hát attól függ hol laksz,ha nagyvárosban akkor kicsi az esély de ha kisebben akkor bbetudod lőni melyik környékre mehetett és talán könnyebb a keresés.viVzont ha a pasijához ment akkor szívtad
2014. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te összekevered a szerelmet az erekcióval.

Láttál egy lányt felszállni a buszra, és máris szerelemről hadoválsz?

2014. szept. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beleszeretni nem a külsőbe szoktunk, hanem a személyiségbe.
2014. szept. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!