Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni, ha...

Hol tudnék ismerkedni, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőre általában visszafogott vagyok, de ha hagynak oldódni, nagyon vicces, bőbeszédű. Utálom a drámát, a veszekedéseket. A barátaim/ismerőseim "geeknek" neveznek, mert imádom a videó játékokat, a Tűz és jég dalát, emellett pedig a tudományok is NAGYON érdekelnek.

Szerintetek hol tudnék ismerkedni olyan fiúval, akit ezek nem zavarnak, ő is kicsit visszafogottabb, és szintén érdeklődik a tudományok iránt (de nem az okoskodós fajta, aki mindenbe próbál belekötni, és kijavítgat)?



2014. szept. 10. 18:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Velem tudnál, ha nem lenne barátnőm :/

Azért sok sikert :)

2014. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
:') te álomnő vagy...legalábbis az én világomban annak számítasz
2014. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
Pont az ilyen nők az esetem.
2014. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, elég helyesnek tartanak a lányok de egyszerűen nem vagyok elég tökös hogy ezzel kezdjek is valamit, elég szar na:D veled meg nincs semmi gond, pont ilyen barátnőt keresek, sajnos felénk nem nagyon van :( 17/f
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Hú, srácok, örülök, hogy tetszenek a tulajdonságaim, de még nem nagyon kaptam választ a kérdésemre... :D Egyébként pesti vagyok és 16/l. Tényleg ennyi az álomnő?

Ez nem hihetetlen, de az ismerőseimnek teljesen más fajta lányok jönnek be.

2014. szept. 10. 19:12
 7/42 anonim válasza:
Mindenkinek másmilyen az "álomnő" van rengeteg haverom aki pont az ilyen nőkre bukik( nekem is az ilyen nők jőnnek be)18/F
2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
11%

hahahah pózer p1csa vagy, azt sem tudod, hogy a videójáték egy szó, tehát egybe írtjuk.

lehet, hogy geeknek neveznek, de az egy kicsit azt is rejti magában, hogy egy zsíros hajú, pattanásos, szemüveges lúzer vagy. fúú szereted a Trónok harcát, wow, de egyedi! csak minden második ember nézi/olvassa... menj inkább majd jövőre matek-fizika faktra, és ismerkedj ott más nyomikkal...

18L, szintén Bp.

2014. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
nekem is szimpi vagy kár hogy most van barátnőm :D
2014. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

"hahahah pózer p1csa vagy, azt sem tudod, hogy a videójáték egy szó, tehát egybe írtjuk.

lehet, hogy geeknek neveznek, de az egy kicsit azt is rejti magában, hogy egy zsíros hajú, pattanásos, szemüveges lúzer vagy. fúú szereted a Trónok harcát, wow, de egyedi! csak minden második ember nézi/olvassa... menj inkább majd jövőre matek-fizika faktra, és ismerkedj ott más nyomikkal...

18L, szintén Bp."

Az alpári válaszolónak üzenem (valószínűleg törölni ofgják, mert már jelentettem), hogy tudom, hogy hogy kell írni, úgy hívják, hogy ELGÉPELÉS.

Nem zsíros a hajam, van samponom, de csak jelzem, hogy a zsíros haj és a pattanások a hormonok megbolygatásával járnak együtt, de ez lényegtelen, mert nem jellemző rám. Szemüveges sem vagyok, de nem hiszem, hogy elítélendő, ugyanis az ember nem tehet ilyen dolgokról, általában öröklődik. De persze, süt az írásodról az intelligenciád, nem bántalak. Nem trónok harca a neve, hanem TŰZ ÉS JÉG DALA. Nem szeretem a sorozatot. Olvasom. És nem olvasta mindegyik második ember, ugyanis sok a nagyon idős, az olvasni nem tudó, az olyan, aki szimplán nem szeret olvasni, és az olyan, aki még túl fiatal az olvasáshoz. Ez kizárja annak a lehetőségét, hogy minden második ember olvassa. Ügyeske. 18 éves létedre szomorú, hogy nem tudod mikortól van fakt. Egyébként kémia-bioszon vagyok, és nem "nyomik" vannak ott. Látom számodra mindenki "nyominak" számít, aki okos. Szóval kedvesem, felteszem a kérdést: tényleg ilyen rohadt savanyú a szőlő vagy csak menstruálsz (vagy tényleg ilyen buta vagy, és szívesen hangoztatod)?

2014. szept. 12. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!