Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hetero srácként miért szimpibb...

Hetero srácként miért szimpibbek a hozzám hasonló kisfiús, alacsony fehér fiúk, miért havaerkodom jobban velük szívesen, mitn a sötétbőrű, cigányos meg nagy darab figurákkal? A lányoknak miért mégis ez a típus ami jobban bejön, minta fehér kisfiúk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Több magyarázat is lehet rá.

1.: Létezik olyan kifejezés, hogy biszex

2.: Egyszerűen férfiasabbnak, karizmatikusabbnak érzed magadat mellettük.


A másik kérdésre:

Lányként hasonlóan vagyok, mint te. Nem értem, ezen a nagydarab, barna emberkéken mit szeretni, de kinek mi. Nekem jobban tetszenek a gyengédebb, aranyosabb fiúk, ők legalább nem törnek össze. (mármint fizikailag) De mint mondtam, kinek mi. Ami nekem szimpatikus, az másnak egyáltalán nem kell, hogy az legyen.

2014. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom hozzájuk, csak jó barátnak el tudom képzelni őket, meg szívesen megyek velük bulizni csajokat felszedni. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok biszex, se homár, sosem tudtam vonzódni fiúkhoz, csak is a lányoka nézem meg szerencsére, de őkeg még nagyon is sokszor. :D Van egy ilyen hozzám hasonló kisfiús haverom, mindig nézzük a csajokat, de egy nagy darab fickó mellett valahogy nem tudok olyan laza sem lennei, meg haverkodás sem az igazi, közös csajozásról nem is beszélve, bulizás stb.
2014. szept. 15. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam 2 opciót~
2014. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, de még mindi gnem értem miért van ez.
2014. szept. 16. 17:07
 5/5 wrestler56 válasza:

Mert tudatod alatt félsz a nagydarab srácoktól. Nem kell ehhez, hogy kiskorodban megverjen egy ilyen alak, ha lelkizős típus vagy. A kérdésed alapján az vagy.

Kezdj el keményen valami küzdősportot, ha nem akarod, hogy az életed gallyra menjen!

Ne aggódj. Találsz olyan lányt, akinél a Te típusod a nyerő. Ízlések - pofonok...

2015. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!