Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki nagyon tetszik. Egy városban lakunk, és tudom azt is, hogy hova jár, illetve, hogy kb. mikor végez a sulijában.

Nos a városunkban az állomás közelében lakik, így mindig megvárja a haverjait, amíg elmennek a vonattal.

Sajnos sosincs egyedül, kb. mindig a haverjaival látom. Holnap tudnék találkozni vele, mármint látni őt, de fogalmam sincs, mit kellene tennem....így, hogy nincs egyedül, így nem mehetek oda hozzá, nem? Hiszen ha pl. a haverjainak, barátnőinek nem vagyok szimpatikus, és beszólnak, akkor veszett ügy az egész...

Vannak barátnőim, akik segíthetnének nekem, de tojnak az egészre, mint ahogy a fiú haverjaim is, így nekem kell megoldanom.

Legyek a közelébe és csak nézzem? Vagy mit kellene tennem?


2014. szept. 17. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálammaz lenne a megoldás ha oda jössz szépen szexin rám nézel és azt mondod..beszélhetünk négyszem közt?..és már megyek mint egy jol nevelt kiskutya :33 és a legtöbb pasi is ezt tenné
2014. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NE hallgas az elsore!!!! ha pl van fb je ak írjárá, vagy menjél oda személyesen pl amikor haza ér és háza elé (ez kicsit hulye otlet) és beszéljé vele, vagy iskolábol hazafele "véletlenul" találkozzá vele
2014. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 >_< válasza:

Azt mondtad a haverjai elmennek vonattal, nem lenne megoldható hogy utána valahol hazafele úton elkapod?

A társaságba jobb ha nem mész bele, mert elég pár rossz megjegyzés a haverok részéről és az már ronthat az esélyeiden. Vagy gondolj bele, mi lenne ha az egyik haverja rád hajtana utána? Jobb ha az első talit négy szem közt intézed vele :)

2014. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!