Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő a kigyúrt, izmos...

Ha egy nő a kigyúrt, izmos fiúkat szereti akik ez mellett még bunkók is, akkor is szeretni fogja, ha a fiú egy baleset alkalmával elveszti a karját és/vagy lábát?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh az nagyon fos ha nincs a parodnak meg az egyik laba vagy keze :S de ha szeretsz vkit vele vagy joban rosszban :) én igy gondolom
2014. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagy eséllyel ott hagyná, bár ha nem a faszát veszti el, akkor párszor még lehet, hogy meglovagolja.

csokinyuszi

2014. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is merek látásból egy férfit, és nagyon szép izmos teste van és jóképű is (az uszodában szoktam látni :D) de az egyik lábával van valami, nem tudom mi, de látszódik rajta, hogy szinte csak csont ás bőr az a lába. Ezenkívül még sánta is..... De legutóbb már láttam, hogy egy nagyon szép barátnője van, szóval nem gondolnám, hogy a féligelsorvadtláb zavarná a lányt. :)
2014. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a külseje miatt van vele, akkor nyilván nem, ha viszont tényleg szereti, akkor valószínűleg igen. Mert az, hogy valaki izmos, még nem zárja ki, hogy szerethető és akit sokan bunkónak gondolnak, nem biztos, hogy a párjával is az.
2014. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!