Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai pasik miért várják el,...

A mai pasik miért várják el, hogy egy lány udvaroljon nekik? Miért nem mernek lépni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sok észre vall az ilyen szintű általánosítás.
2014. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják mit akarnak. Vagy annyira szerelmesek hogy nem szeretnék ha elutasítanák és elmúlna ez az érzés.
2014. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Te még biztos gyerek lehetsz vagy gyerekeszű :)
2014. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem várom el, de akkor se értek azzal, hogy kötelező legyen a férfinak lépni. Én szoktam lépni, de ha csaj olyan hülye akkor hagyom hadd szenvedjen, mert annyi esze nincs, hogy ki mondja mit szeretne.

A másik dolog. Milyenek a mai lányok? Erről is ódákat lehetne zengetni.

2014. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok.... és egyre többször hallom ezt, hogy a pasik nem mernek lépni, meg ha egyenjogúság van, akkor miért nem szedik fel a csajok a pasikat, miért nem hívják el ők randizni fiúkat.... Hallottam már olyat is, aki azt mondta, hogy a füle botját sem mozdítaná egy lányért, majd ha a lány akar valamit, oda megy...
2014. szept. 18. 14:27
 6/23 A kérdező kommentje:
a mai lányok között is vannak normálisak. csak a fiúk a kirakatbabákat látják meg, akiknek megvolt már a fél város... vagy pedig ha tényleg csinos egy lány, azért nem mennek oda hozzá, mert hogy tuti van barátja... egyszer az egyik szórakozóhelyen kinéztem egy pasit, odaküldtem barátnőmet, hogy vajon bejövök-e a csávónak és azzal jött vissza, hogy a srác azt mondta, hogy nem kezd ki más barátnőjével... hiába győzködte a barátnőm, hogy nincs senkim, a srác nem hitte el...
2014. szept. 18. 14:30
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem várják el. Legalábbis általánosságban ez nem igaz..
2014. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Odamennék, ha kapnék valami jelet. Azért a lányok se csodálkozzanak, ha rá se néznek senkire, csak várják a herceget.
2014. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem várja el egy pasi sem.

De nincs megtiltva az sem, hogy a nő nem teheti meg.


Ha a nő látja h a pasinak tetszik de a pasinem mer lépni és ő sem lép akkor annak annyi. De ha lépett volna a nő akkor bármi lehetett volna.

2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
azért mert van egy bizonyos fok, amit meg kellene ütnie egy pasinak, nem várom a herceget fehér lovon...
2014. szept. 18. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!