Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, hogyan ismerkedjek?

Szerintetek, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,15 éves lány vagyok. Nagyon félénk vagyok,konkrétan az osztálytársaimon kívül más fiúkkal mindig zavarban vagyok,kipirulok,össze-vissza beszélek. Neten nem szeretnék ismerkedni,mert nagy a kockázat. Hogyan tudnám legyőzni ezt a félénkségemet?

2014. szept. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kockázatokra gondolsz?

Én is ugyanilyen cipőben jártam, aztán pont, hogy neten sikerült feloldódnom. Sok emberkével elbeszélgettem, sokakat megismertem, aztán kevésbé feszengtem mikor beszélgetnem kellett mással, akár élőben, akár neten.

2014. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Hidd el a fiúk nagy része is meg van illetõdve, amikor ellenkezõ nemûvel beszélgetnek..
2014. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyanokra pl,hogy teljesen mással beszélsz,mint akivel hiszed..

Azért se szeretnék neten,mert lehet,hogy máshogy képzelt el engem,és amikor találkozunk,csalódik.

2014. szept. 21. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad anonim oldalon csetelgetni [aka Gyakorikérdések], viszont ha facebookon folytatod mondjuk a beszélgetést, akkor nagyjából tudod ki van a másik oldalon. Nem kell neten már szerelmesnek lenni, találkozón is lehet ismerkedni, ott meg megvillogtathatod milyen vagy valójában.
2014. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És,hogy tudnék olyanná válni,aki nem pirul el mindig?
2014. szept. 21. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy a helyzetet, mintha rokonnal, vagy csak egy barátnõddel beszélnél. Kell a gyakorlás, de nekem ez bevált
2014. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!