Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki volt már ilyen helyzetben,...

Aki volt már ilyen helyzetben, esetleg pár tippel ellátna?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön, és úgy veszem észre, hogy én is neki. Szemkontaktus mindig meg van, mindig a szemembe néz mikor találkozunk, meg mintha egy kicsit ledermedne ( mosolygós srác, de pl: egyszer mikor meglátott egyből nem nevetett).De a szemkontaktusnál komolyabb jeleket nem ad, pl:ismerősnek jelöljön, vagy kicsit közeledne a közös órákon, ebből gondolom, hogy félreértelmeztem, és ő csak azért néz, mert zavarja és rájött, hogy nézem.
2014. szept. 22. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

én ha szeretek egy lányt,gyakran nézem,próbálok szemkontaktust létesíteni,de ha észreveszem,hogy néz,zavarba jövök,és nem merek visszanézni

igen,a ledermedés tipikus...

biztos azért nem mer közeledni,mert nincs tapasztalata lányok terén,vagy mert félénk,vagy sokszor visszautasították 19F

2014. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Remélem ez így is van, ahogy leírtad, mert ezek szerint nekem kellene kezdeményeznem. Ez nem tolakodó, vagy nem fogja azt hinni, hogy biztos egy könnyűvérű lány vagyok?
2014. szept. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!