Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első benyomásnál szerintetek...

Első benyomásnál szerintetek hány %-ban számít a külső megjelenés és a belső személyiség?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen a kettőre összesen 100% adható. Kort és nemet is írjatok a végére.
2014. szept. 23. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Első benyomás az az, amikor először látod.

Tehát 100% külső, 0% személyiség...

2014. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik. Meglátod, és 2 lehetőség: tetszik/nem tetszik. Ha tetszik, mehet az ismerkedés, ha nem, nem.
2014. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
A külsőt látod előbb, így az valamivel fontosabb a bensőnél, ráadásul a külső sok mindenről árulkodik. Igényesség, ízlés (öltözködés), stb.
2014. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1# Ezek szerint nem is várnád meg, hogy kiderüljön a személyisége ha nem tetszik.


Többi válaszból is tisztán látszik eddig, hogy a 'Ne ítélj meg másokat a külső alapján' szólás mehet a kukába.

2014. szept. 23. 18:04
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Első benyomás? Mármint az első pár másodperc a másik meglátása után?


Egy nőn: Szinte kizárólag a külseje. Maximum annyi, hogy ne vágjon rohadt mogorva fejet. Ha már átlagos arcot vág (vagy még inkább mosolyog) az pozitívabb. Persze ha rohadt csinos és mogorva, akkor is sok férfi megdugná, csak úgy nagyon kevesen mennek oda hozzá kezdeményezni, ha mogorva, mintha mondjuk mosolygós.


Egy férfin: A külseje (jóképűség, testalkat, ápoltság, ruházat) mellett egy legalább ugyanilyen fontos mérce a "kisugárzás". Ez nem egy megfoghatatlan hülyeség. Nagyjából a következőkből áll: Önbizalommal teli arckifejezés, testalkat. Meg van az az "alfahím"-szerű testbeszéde ami leginkább vonzalmat kelt a legtöbb nőben.

2014. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5: a testalkat az nálad nem a külsőhöz tartozik?
2014. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: a válaszom igen.

A jó külleműek között is van ugyanannyi különleges személyiségű ember. (És mivel a szerelem-szex témakörben tetted fel a kérdést, így feltételezhetjük, hogy nem barátságok kialakulásáról van szó, hanem szerelmi-szexuális kapcsolatról.)

2014. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6: Lehet, hogy azt akarta írni, csak nem tud magyarul.
2014. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6:

De, azért írtam utána zárójelbe példaként a többi mellé.

Külső. Úgy mint például: jóképűség, testalkat, ápoltság, ruházat. Ezek mind a külsőn belül vannak, így írtam.


8.

Mi nem érthető? Azért van a külső után felsorolva zárójelbe négy dolog, mert az a négy dolog a külsőhöz tartozik.


---


Kiegészítés: Ha az utolsó előtti sorban lévőre gondoltok, akkor azt elírtam. Az nem testalkat, hanem TESTTARTÁS akart lenni.

2014. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

99-100% külső, 1-0% belső.

pontosan ahogy az első írja.


az első benyomás 3-5mpet jelent, az alatt ha épp nem csap pofon, vagy nem a politikai nézeteit részletezi, akkor semmit nem tudsz a személyiségéről.

2014. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!