Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám magamra erőltetni,...

Hogy tudnám magamra erőltetni, hogy olyan lányokkal járjak és feküdjek le, akik nagyon taszítóak és nem tudok vonzódni hozzájuk?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült esetleg, magára erőszakolnia a vonzalmat, hogy vonzódjon valakihez aki nagyon taszító?

2014. szept. 24. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkabb ne akard! :D
2014. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de akkor soha nem lesz barátnőm és már 20as éveim közepén járok...
2014. szept. 24. 15:21
 3/19 anonim ***** válasza:
ennek mi értelme lenne ? feküdj le olyan lányokkal akik vonzanak testileg és lelkileg is. akkor lesz igazán jó a szex ! ;)
2014. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de nem érted?? 3as... nem tudok!!! Mert én a szép lányokhoz vonzódom és ő nekik meg nem kellek soha... akárhogy változtatom magam meg évek óta több száznak sem kellettem... nem tudok mit tenni magamra kell erőszakolni a rosszat
2014. szept. 24. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:
LuxusProsti
2014. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De minek? Akkor mégis minek egy barátnő, ha egyszer undorodsz tőle? Akkor már legyél inkább egyedül.
2014. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
lelki társnak, a lányok amúgy is kevésbé vágynak a szexre nem hiszem hogy nagy gond ha nincs és a környezetem sem piszkálna tovább
2014. szept. 24. 15:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Próbáld kihozni magadból a legjobbat külsőre, stílusra (fellépés, viselkedés), egzisztenciálisan is.


Mondjuk ha már egy jól öltözött, alacsony, nem túl jó arcú, kopaszodó, de ápolt testű, fogazatú egzisztenciálisan sem teljesen 0 férfi vagy (bérelt lakás, 200e nettó, 5-10 éves autó), akkor már jó esélyed van arra, hogy jó partinak találjon egy csinos TESCO pénztáros csaj.


37F

2014. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező én ugyanilyen vagyok 40éves és sose sikerült egy bombázót se összeszednem!Úgyhogy ha nem akarsz úgy járni mint Én,add lejjebb az igenyeket
2014. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es kérlek olvasd el amiket írtam :) épp ezen vagyok, hogy megerőszakoljam saját magam és magamra erőltessek olyan kapcsolatot amiben nekem nem tetszik a lány
2014. szept. 24. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!