Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Laza kapcsolat szabályai? Hol...

Laza kapcsolat szabályai? Hol érdemes meghúzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kialakuló laza kapcsolatom de nem tudom hol húzzam meg a határokat. Én elvárnám hogy míg van a kapcsolatunk ne szeretkezzen mással ezt én is betartanám de a csókot és a flörtöt megengedném neki. Olyan dolgok érdekelnek hogy pl ha találkoztok akkor az lehet baráti alap is vagy akkor mindig csak szex van? vannak közös programok pl kajáltok valahol?

Szívesen fogadok mindenféle véleményt vagy tapasztalatot hogy működik normálisan vagy mit ne csináljak :)



2014. szept. 26. 09:55
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

Szia.

Nekem kettő ilyen volt életemben de egyik sem pusztán a szexről szólt.

Ez a felek kapcsolatán is múlik amúgy, meg h kinek mik az igényei.

Mi filmeztünk, eljártunk együtt szórakozni, főztünk közösen, stb, szal majdnem olyan volt mint egy igazi kapcsolat, csak a negatívumok maradtak ki...

Igazából sztem ez csak úgy működhet jól, ha kb mketten ugyanarra vágytok. Ha az egyik csak szexet akar, a másik meg bújást, meg miegyebet, az úgy nem tud működni.

Mi is majdnem átestünk a ló túloldalára, szal észnél is kell lenni, de ha mki tudja, h ez nem kapcsolat de jól tud működni, akkor lehet jó.

Csak nem hosszú távon.

Remélem, tudtam segíteni, ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2014. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre nincsenek sablonok. A szabályokat közösen kell kialakítani.
2014. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Laza kapcsolat az, ha életvitel szerűen nem éltek együtt, csak együtt töltetek szabadidőt, amibe simán belefér az hogy néha napokat, heteket egymással töltetek egyikőtöknél, vagy szállóvendégként.


Jobb esetben nem csak a szexről szól, hanem társai vagytok egymásnak a szabadidő egyéb eltöltésében is, az meg már kettőtök megállapodásától függ, hogy a másikat nyilvánosan felvállaljátok-e, mit engedtek meg szexuális téren egymásnak.

2014. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az se mindegy, hogy alkalmas vagy e ilyen kapcsolatra. Nekem is volt több hasonló, de annak ellenére, hogy én vagyok a férfi, nekem hiányoztak az érzelmek, nem tudtam "kivülálló" lenni, helyén kezelni a dolgokat. Barátnőmmel is így ismerkedtünk meg, hogy csak érezzük jól magunkat, lassan 2 éves együtt vagyunk :) Neki is voltak próbálkozásai, de mindkettőnk számára kiderült, hogy az alkalmi kapcsolatok nem nekünk valók. :)

Szóval mindenképp figyelj, hogy reagálsz a dolgokra és ha úgy érzed, hogy nem megy az "érzelem-mentesség" és a másik nem akar többet, akkor inkább lépj ki belőle.

24/F

2014. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férfi létemre elég szerelmes típus vagyok, így sokszor szakítanom kellett határok kijelölése helyett.
2014. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!