Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem rég kezdődött a középiskol...

Nem rég kezdődött a középiskola, és az egyik lány az osztályomból nagyon tetszik. Csak hát bátortalan vagyok beszélgetni vele, egyáltalán szemkontaktusba kerülni, és az alacsony termetem sem egy túl nagy előny. Valami jó csajozós szöveg, vagy tipp?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 00:32
 1/4 Big Poppa ***** válasza:

nezzel sok "tini" filmet...

nem viccelek, nagyon segitenek, ha kell nezd meg 5szor egymas utan, mert minden film szol valamirol es lehet hogy ha nem erted meg elsore a lenyeget masodjara mar megfogod...

velem is ez volt...beszari voltam beszelni egy lannyal, most meg barmikor fel tudnek szedi valakit (legalabb megprobalnam)


ajanlani tudom az: Amerikai pite1-7 es a 9et (8az iszonyat rossz) szüzet szüntess, forró rágógumi 1-7

csajkeverok

2014. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Tipp:

Vedd le a neved,mert fel fognak ismerni.

2014. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd ezt neki, tuti nem hallotta még

"De szép nagy szemed van! Vagy a fejed pici?"

2014. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Borsikaaa válasza:

A legegyszerübb ha odamész hozzá! Küzdeni kell azért hogy utánna talán egy életre boldog legyél! szerintem! Amúgy én is lány vagyok szóval é tutira azt várnám hogy odajöjjön az aki tetszik... elegyedj vele szóba beszélgessetek és báran mond ki neki hogy nincs e kedve sulin kívül találkozni... Ahhoz hogy valakivel szerelmi kapcsiolatot alakíts ki nem kell a legújabb csajozós duma csak az hogy a lány észre vegye hogy tetszik neked és ha ez kölcsönös akkor szerencséd van. Mondj neki sok bókot ha odamész hozzá! És egy dologra nagyo figyelj: NE akadjpon meg a beszélgetés az nem jó mert akkor a lány elunja magát és elmegy... és ne azt mond neki hogy: ,,szép időnk van! nem?" meg egyebek mert akkkor elszúrtad... (kivéve ha időjárásjelentőnek készül :DDD)

De a legfontosabb szabály: Ne félj beszélni vele és csapj le rá mielött még más akarna...

2015. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!