Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedés időszakának...

Az ismerkedés időszakának elnyújtása női előjog?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam, hogy sok nő gyakran húzza az időt a randi, az első csók, első szex, stb. vonatkozásában, de kifejezetten bosszantja őket, ha ugyanezt egy férfi csinálja, sőt, némelyik hajlamos emiatt továbbálni.

2014. okt. 4. 06:48
 1/4 PearlDiver ***** válasza:
Hát, amíg találnak elég balfácánt, aki lohol utánuk, addig ez így is lesz :-) neked azt javaslom, keress olyan nőt, aki nem játszmázik, jobban ki fogtok jönni.
2014. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát igen,röviden összefoglalva ez tényleg ilyen balfácánság bevizsgálása a nők részéréről,tehát nem előjog,hanem a papucsság tesztje.

ha lehet irányítani a pasit,a nő szab meg mindent szinte mit mikor hol,akkor nem fog vonzódni túl sokáig az esetek többségében.

amit meg írsz azt úgy hívják,hogy a keret megfordítása ez ugyanúgy játszma és kimondottan hatásos.

ha el tudod ezt érni a nőnél,hogy ő legyen a "hódító",te meg a "hódított" az gyakorlatilag a mester szint.

amire meg gondolsz valószínűleg és nem bírják a nők az a tökölés,amikor minden adott lenne mondjuk a dugáshoz a baleknak van vmi gátlása és húzza halassza a dolgot,ettől viszont tényleg pipák lesznek a csajok és hagyják.

2014. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"hát igen,röviden összefoglalva ez tényleg ilyen balfácánság bevizsgálása a nők részéréről,tehát nem előjog,hanem a papucsság tesztje."

Lótüdőt! Ne a nőkre hárítsátok saját alkalmatlanságotok következményét. Ha hatással tudsz lenni a csajra, ha el tudod venni az eszét, semmi ilyesmivel nem kell szembenézed.

2014. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Részemről ez úgy néz ki, hogy több időre van szükségem, amíg ráhangolódok a másik félre. Emiatt nehezen lépek egyik lépésről a másikra és több időbe kerül. Sokszor egy férfi átugrana szinteket, amire nekem igenis szükségem van még, ha ő nem is veszi észre. Ettől egy férfi nem papucs, hanem figyelmes... (Az más tészta, ha a csaj csak játszik a sráccal). Ha tudja egy férfi, hogy akarok tőle valamit és nem mástól, hanem tőle csak lassan megy, akkor szerintem megvárja az én lassabb tempómat is, ha tényleg engem szeretne. Fordítva én is megtette már ezt egy srác kedvéért. Aki továbbáll annak csak egy gyors kapcsolat,szex,kaland kell szerintem. Vagy csak hozzászokott, hogy mindent azonnal megkap.
2014. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!