Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyeken könnyű vagy...

Szórakozóhelyeken könnyű vagy nehéz új emberekkel ismerkedni? Csak úgy odamenni egy új társasághoz, új emberhez? Mennyire zárt az idegenek előtt egy odamenő társaság, vagy ember? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én mindig könnyen ismerkedtem. észre lehet venni ki az aki nyított az ismerkésre
2014. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ismerkedésre
2014. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem vagyok konnyen ismerkedos fajta, de szorakozohelyen nagyon sok emberrel megismerkedtem mar, persze kicsit pias allapotban. Inkabb a dohanyzasra kijelolt helyeken, nem bent a buliban, volt hogy csak alltunk baratnoimmel es cigiztunk, odajottek sracok, cigit kertek pl. es onnantol szoba elegyedtunk, vagy epp csak beszelgettunk es csak ugy odajottek, es utana tok jokat rohogtunk meg beszelgettunk, vagy tanc kozben is hebehoba odajonnek fiuk.

Velem szorakozohelyen konnyu ismerkedni :D

2014. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!