Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Büszke lányoktól kérdezném,...

Büszke lányoktól kérdezném, ha büszkék, miért nem tetszik nekik, ha egy pasi isteniti őket?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk kiváncsiak a hazugságaitokra
2014. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem hazudik az illető,mert szeret behodolni és a lányokat valóban tiszteli,ez olyan hihetetlen?
2014. okt. 7. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok büszke, csak annak tűnök, mert az elképesztő önbizalomhiányomat ezzel leplezem, de... Utálnám, ha egy pasi istenítene. O.o Kezdjük ott, hogy nem vagyok isten, ezt én is ő is tudjuk. Meg ne alázza már meg magát ennyire miattam, basszus...
2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az, hogy komolyan gondolja, az teljesen hihetetlen. Lehet, hogy van ilyen, de egy szavát sem fogom elhinni és csak iszonyúan irritálni fog. Szóval ne. Ez szánalmas. És egy idő után már dühítő is.
2014. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2önbizalomhianyos lányt is úgymond helyre tudtam hozni avval hogy udvarias voltam és istenítettem!

Nos ezen nem azt kell érteni hogy csúsztak-másztak elöttük,ez tévedés

2014. okt. 7. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván.
2014. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekel egy pasi mit hazudozik össze hogy megkapjon, ha meg igazat mond akkor azzal tisztában vagyok, minek mondani a nyilvánvalót?

A másik, hogy vannak hibáim amikre figyelek ha a pasi ezeket nem látja/mondja akkor vagy hülye vagy hazug. Nekem egyik se kell. Isteníteni meg senki nem istenítsen, egyrészt mert nem érdemlem meg, másrészt meg mert egyenrangú partnert akarok nem olyat aki piedesztálra emel csak mert vagyok.

2014. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!