Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek a nőnél?

Hogyan kezdeményezzek a nőnél?

Figyelt kérdés
Sosem bezséltem még vele, se neten, se élőben. Van közös ismerősünk. Úgy gondolom kezdeményezni csak jobb lenne a neten, aztán elhívni személyes találkozóra.
2014. okt. 8. 18:28
 1/10 anonim válasza:
Nos,szerintem is eloszor a neten kene "kezdemenyezni"..irj ra..beszelgess vele..es fontos hogy ha mar a neten beszelsz vele eloben is foglalkozz vele ha van ra lehetoseged.. Es ha mar ez meg van akkor utana jon a tobbi..eloszor probalj meg a baratja lenni aztan ha minden jol sikerul es tenyleg birod es o is..idovel osszejon a dolog..
2014. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nincs is ertelme kezdemenyezni.
2014. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben élőben kezdeményeznék. Ha neten teszed, úgy hogy élőben is megtehetnéd beszarinak fog hinni. Élőben szólítsd meg. :)
2014. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok!

Miért ne lenne értelme? Szerinted, hogy ismerkedsz? Egyszer minden barátod idegen volt számodra.

Nyugodtan kezdeményezz! Semmi veszítenivalód nincs. :)

2014. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért gondolta, a netes kezdeményezést, mivel sajnos manapság szerintem inkább az jön le hülyén, ha élőben megyek oda hozzá a semmiből. De írok neki és érdeklődök felőle. :)
2014. okt. 8. 19:58
 6/10 A kérdező kommentje:
De viszont ami gond, hogy nem tudom milyen irányban indulajk el felé, mivel egyáltalán nem ismerem.
2014. okt. 8. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Latod itt cseszted el, hogy nem ismered. A nok csak a sajat ismerettsegi korukbol hajlandoak valogatni, kiveve ha nem vagy legalabb 2 szinttel a csaj felett. Hidd el ez igy mukodik csak meg nem vagy eleg okos/tapasztalt, hogy erre ragyere. Adok egy kis magyarazatot is, hogy ne mondd gonosz vagyok.

A nok mindig a legmenobb, leggazdagabb, legjokepubb, stb ferfiakat keresik, de ezen tulajdonsagok nagyresze csak ugy derul ki ha a ferfi a no szamara mar ismert valamilyen szinten, vagy legalabb baratnokon keresztul hallott rola, erted? A nok nem szeretnek rossz lora tenni, ezert a "verseny" elott igyekeznek maximalis informaciot gyujteni a peldanyrol, pl elegge "eros" vagy eleg "nagy-e a farka", de erted mire gondolok. Ezert ha nem ismered a csajt es nem vagy nagymeno, hogy a fel varos ismerjen, valoszinu, hogy nem tud semmit rolad, ergo ha nem vagy 2 szinttel legalabb jobb nala, eselyed nincs. Nah kicsit hosszu lett de remelem lejott a lenyeg, ha meg nem hiszed akkor kinlodjal es majd megizleled par ev alatt.

2014. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez saját tapasztalat?
2014. okt. 8. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8

Van benne mindenféle...

2014. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyon jó barátnőm jóbarátnője neki. Tőle már halhatott/hallhat rólam.
2014. okt. 8. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!