Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Számotokra is kiábrándító...

Számotokra is kiábrándító lenne ha egy 20 éves csaj így viselkedik? Azösszes fiatal, jól kinéző csaj ilyen?

Figyelt kérdés
szóval össze akartam vele jönni és egész jól ki is jöttünk az ismerkedés alatt. de másokkal is ismerkedik folyamatosan... akkor tőlem nem akar komolyat? azt hittem kedvel
2014. okt. 14. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
f**z kell neki
2014. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek ismerkednek. Nem tudom hogy mit nem értesz ezen.
2014. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz hogy tudja, hogy kit válasszon, ismerkedni kell.

Beszéld meg vele majd néhány találkozás után, hogy hogyan képzeli el a jövőt.

Szerintem nagyon sokan csinálják ezt, férfiak is, sőt ők még inkább.

2014. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Válogat, kapcsolatot akar sztem. Biztos vagyok benne hogy pár hét, hónap múlva kapcsolatban lesz :D szóval lépjél egyértelműen ha szeretnél valamit még ettől a lánytól...
2014. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem is zavar mert ha én megtisztelem azzal, hogy nem fűzök mellette mást akkor ugyanezt elvárhatom tőle is.
2014. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ezzel a problémád, nem készültök házasságra, vagy ilyesmi, sőt, ez még csak azt sem jelenti, hogy lefekszik mindenkivel.

Nem értem, mi a baj azzal, ha több embert is próbál megismerni, ha nem ígért neked semmit, ha nem vagytok együtt hivatalosan, vagy nem beszéltétek meg, hogy másokkal nem találkozgattok, akkor nem értem, minek vergődsz ezen, ez tök normális dolog.

Ettől még kedvelhet téged.

2014. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de korábbi korok szigorúbb erkölcsei szerint is tejesen elfogadott volt, ha párhuzamosan több udvarlóval is találkozgatott egy eladósorban levő lány.


Ma is természetes az, hogy ha sikeresebb férfi/nő szingli, akkor párhuzamosan több személlyel is randizik, és azokat veszi komolyabban számításba kapcsolatra, akik pár randi után is kalapban maradtak nála.

2014. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te is ismerkedhetsz mással is. Miért ne kérhetnéd el pl a boltban az eladó csja telefonszámát, ha látod, hogy milyen szépen mosolyog rád, neked is tetszik, és oda ia adja a számot. Találkozol vele is, és majd kiderül, kivel érzed jobban magad.
2014. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az #5-ös hozzászólóval értek egyet. Hasonló cipőben jártam évekkel ezelőtt egy lánnyal. Csók is volt már, nálam aludt (szex nem volt), egész napokat együtt töltöttünk, egymáshoz feljártunk, szinte már olyanok voltunk, mintha kapcsolatban lennénk, és teljesen ledöbbentem, amikor megtudtam, hogy másik 2-3 sráccal is ugyanezt teszi velem párhuzamosan. Valahogy elment a kedvem még az élni akarástól is.
2014. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző! Hát ez az, egy szerelmes embernek hiába mondják, hogy "miért ne ismerkedhetne másokkal is, ha nem vagytok együtt hivatalosan". Talán azért, mert ha engem csak Ő érdekel, akkor nyilván azt remélem, hogy Ő is ugyanígy van ezzel, mert ha nem akkor nincs is értelme! Ezt nőként írom. Ha valakibe beleszerettem, jóhogy nem viselem el, hogy másokat fűzöget, mert akkor tuti nem érdeklem igazán.
2014. okt. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!