Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel lehet beszélgetést...

Mivel lehet beszélgetést kezdeményezni szórakozóhelyen? Milyen témákat jó ilyenkor felhozni?

Figyelt kérdés

van egy csomó dolog, amiről szívesen beszélgetnék vele, de hogyan lehet gördülékenyen átbilleni a kezdeti sziahellóból a beszélgetésbe?

Mik azok a dolgok amikkel rá lehet valakit venni hogy beszélgessen?

Nem dohányzom, úgyhogy a gyújtsunk rá nem jó indok.

A szép a hajad honnan van típusú bókok meg olyan esetlenek.

Fiúk-lányok, mi az ami ilyenkor jó kezdőtéma?


Utánna már nincs gond, azt már megoldom...



2014. okt. 15. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
"hali,nálatok is kedden jön a kukásautó?"
2014. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mielőtt elkezdesz dumálni csajjal, jó ha előtte tánccal bezsongatod. Szórakozóhelyen ha jó a radarod, akkor érzed hogy szemezésre, mosolyodra melyik csajoktól kapsz pozitív visszajelzést, és ha kiválasztottad táncparkettra megy pl. a barátnőivel, akkor a közelében kezdesz egy kis men' style-t nyomatni (férfierő hiteles interpretálása impozáns mozdulatokkal), majd a csajt táncoltasd meg (pörgősebb zenénél közeledj hozzá).


Pár perc tánc után meg mondd neki, hogy tetszik neked, hívd meg egy italra.


Témák sorrendben: értékes belső tulajdonságokra utaltak már a finom, nőies mozdulatai, viselkedése is, ezért szúrtad ki, majd dicsérd külsejét, aztán kicsit add elő magad is (érezze a csaj, hogy sikeres vagy), de úgy hogy az előadásmódod ne legyen hencegő. Mindezt elég röviden, aztán hagyd hogy magáról sokat beszéljen, ha pedig találsz egy közös pontot (hobbi, könnyűzene, kultúra, tökmindegy), akkor csillogtasd neki a témában való jártasságodat, vagy ha tudsz akkor sztorizz ezzel kapcsolatban.

2014. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én szórakozóhelyen jöttem össze anno a párommal, de nyilván előtte is voltak próbálkozásaim, flörtök. Leírom a tapasztalataimat.


Tőlem általában a "sziahello" és egy kis tánc után ezeket kérdezték a fiúk:

"Gyakran jársz ide?" (ugye erre már ki tudtam fejteni, hogy persze, minden hétvégén jövök a legjobb barátnőmmel, csak most egy ideig nem voltam mert....VAGY nem, most vagyok először, de nagyon tetszik,stb.)

"Honnan valósi vagy?" (elmondtam, azt is hozzátettem hogy hogy jutok haza, kis célzással hogy a buszhoz esetleg kikísérhetne...meg vissza is kérdeztem hogy ő merről jött)

"Kivel jöttél?" (Ilyenkor tudtam mesélni azokról akikkel jöttem)

Aztán ahogy az előttem szóló nagyon jól leírta, át lehet vinni a beszélgetést közös hobbi, érdeklődés, vagy ismerősök keresésébe. Onnantól már megy magától.

Jah és nem mindig olyan a szitu, hogy meg kell hívnod italra. Csak ha mondjuk már csókolóztatok előtte tánc közben. De amúgy én amikor csak illemből beszélgettem valakivel, volt olyan hogy amíg beállt a pulthoz rendelni valamit, közben leléptem. :D Szóval azt látod szerintem, hogy kit van értelme meghívni. De a "Leülünk egy kicsit?" vagy "Nagyon meleg van. Nem megyünk ki a teraszra?" is elég a beszélgetés kezdeményezéshez, nem muszáj egyből meghívni.

2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!