Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen nem tudok beszélget...

Egyszerűen nem tudok beszélgetni a lányokkal szórakozóhelyen, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval azzal nincs gondom, hogy odamenjek hozzájuk, és táncoljak velük, csak szeretnék picit beszélgetni velük, az lenne a cél, hogy annyira "befűzni" őket, hogy leülnének velem beszélgetni a tánctértől távolabb, hogy meg is értsem őket jobban, esetleg meginni valamit. De egyszerűen nem jutok el ideáig, valahogy "nem találom a szavakat", lefagyok. Aztán ilyenkor inkább odébb is állok pár perc után.

2014. okt. 17. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy táncolni lazán tudsz velük, de beszélgetni utána meg nem. Szerintem előbb beszélgetni kéne ital mellett, nem táncolni
2014. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes ezzel próbálkozni inkább ismerkedj máshogy a beszélgetés nehéz téma nem mindenkinek van meg hozzá a képessége
2014. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

én mondjuk táncolok vele, kever rám mint állat.

akkor ránézek hátulrol és 10ből 9szer csók, utana beszélgetünk alapbol, de nem mindig.

Amugy táncolsz vele oszt kérdezd meg hogy nem-e jön le cigizni, vagy nem iszunk meg valamit? utána meg

kikkel jöttél hol laksz stb..

2014. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de a bagót inkább hagyd ki ha normális lánnyal beszélgetsz
2014. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha normális lányt akarsz ne diszkóban meg szórakozó helyeken ismerkedj.
2014. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hol kedves 5ös válaszoló! Hol?


Itt a gyk-n ne, mert nem társkereső oldal, moziba ne, mert filmet nézni mennek oda az emberek, utcán ne mert senki nem áll le egy vadidegennel, társkeresőkön nem, mert oda unalomból regisztrálnak az emberek, tescoba ne, mert oda bevásásrolni járnak, villamoson se mert munkába igyekeznek. stb stb stb.

2014. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ne ismerkedjen te okostojás!

Azt csinál amit akar, azt mondtam, hogy ott nem fog értelmeset találni..

2014. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4 éves kapcsolat után nem is akarok "értelmes" lányt találni. Csak addig sem agyalok azon, hogy mit csinál épp az ex barátnőm, meg amúgy is ideje továbblépni. Szóval csak lazulni, szórakozni, ez a cél.
2014. okt. 18. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a többi válaszolót. Mi a párommal (aki már a férjem) egy bp-i diszkóban jöttünk össze. Úgyhogy nagyon is lehet ott ismerkedni! A lányok többsége pont hogy azért megy ilyen helyekre, mert szeretne párt találni. A fiúk meg főleg egyéjszakás kalandot keresnek. De előfordul fordítva is. Csak kitartóan kell keresni. Nem egy este alatt találsz normálisat az biztos. De legalább addig is jól érzed magad.


Ha táncoltatok (esetleg csók is volt) akkor kérdezd meg tőle nincs-e kedve leülni egy kicsit. Vagy mondjuk kimenni a teraszra, mert nagyon meleg van. A lényeg hogy átvezesd a szituációt egy beszélgetősebbe. Ott meg már lehet sok mindenről beszélgetni. Ki honnan jött, kivel van ott, hova jár suliba, mit dolgozik stb.

De sajnos időnként előfordul hogy valakivel egyáltalán nincs téma, mert nincs közös érdeklődés. Az nem baj, addig kell keresgélni, amíg valakivel már felszabadultan tudsz beszélgetni, sztorizgatni.

2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog, hogy neked összejött. Most hogy idesztoriztál még nem fogja mindenki a te példádat követni. Bocs.
2014. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!