Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha adott egy kevésbé bájolgó...

Ha adott egy kevésbé bájolgó stílusú de nagyon jó kinézetű, és egy kevésbé előnyös megjelenésű de iszonyat rendes és kedves srác, melyik talál magának hamarabb barátnőt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A jól kinéző.
2014. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó kinézetű talál hamar,szinte bármikor,a másik meg egyedül marad a legtöbbször...
2014. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a jobban kinéző srác talál magának párt, ez nem kérdés.
2014. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem tudom megmondani, mert semmit nem tudok a személyiségükről, és a külsejük is a fantáziámra van bízva.

Nem tudom, hogy neked mit jelent a nagyon jó kinézet, és mit a "kevésbé előnyös megjelenés".

Ja, és a kevésbé bájolgó stílusú egyébként rendes, tisztességes? Mert a bájolgás mértéke nem feltétlenül mutatja meg, ami igazán van a lelkében.

2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha itteni értelemben iszonyat rendes és kedves akkor azt én hatalmas ívben kerülném...
2014. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!