Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk véleménye érdekelne de a...

Fiúk véleménye érdekelne de a nőké is, mi a véleményetek erről az alakról?

Figyelt kérdés

Szóval először egy kicsit mesélek eléggé duci voltam de kondizok már egy jóó ideje és most ilyen az alakom csak picit nagyobb a mellem és fehérebb a bőröm, nekem igazából tetszik az alakom de a kérdés hogy ti pasik ismerkednétek e egy ilyen kinézetű lánnyal? hosszú göndör szőkés barna haj,nagy barna szem,arányos arc, 160.cm, és ilyen alakú mint a lány a képen, de van egy tetkóm és lehet beszerzek egy köldök piercinget,

azért érdekelnek a vélemények mert eddig a duciságom miatt nem nagyon mertem nyitni a fiúk felé, tudom a belső fontosabb mint a külső :) belsőt csak azért nem írtam mert nem itt szeretnék ismerkedni de csak itt merem ezt megkérdezni, jaj és azért nem magamról raktam fel a képet mert még mindig vonakodok attól hogy mások is lássák a testem hiába tudom hogy már nem vagyok duci..

[link]



2014. okt. 24. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rakj fel inkább magadról képet. És ez az én véleményem, de hanyagold a köldökpiercinget. (bár ki tudja, lehet hogy másnak bejön)
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Csinos.
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem túl izmos.
2014. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magadról rakjál fel arc nélkül, erről a képről mindenki azt írná, h tökéletes!
2014. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig kellett, hogy legyen a duci és eközött az alak között valami átmenet is.

Különben egész jó alakja van csak számomra már picikét izmos. Mégis miért jó az, ha egy lánynak mindig kemény a hasfala?

2014. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát én imádok konditerembe járni, és mikor duci voltam mindig ilyen alakot akartam és szerencsére kemény munkával sikerült is, de még picit tartok mások véleményétől,
2014. okt. 24. 15:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a rizsa, képet kérünk! :)
2014. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha valóban ilyen az alakod akkor minden normális heteró pasinak be fogsz jönni. én is valami hasonlót szeretnék, bár még csak pár hónapja kezdtem edzeni.

hater gonna hate, de jegyezd meg: egy nő naturálban nem tud "túl izmos " lenni

szóval, szerintem nyugodtan ismerkedj, ne legyenek ilyen téren gátlásaid :)

2014. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Húú,szexi alakod lehet,irigyellek :D

Bár nekem is ilyen izmos hasam lenne..

Csak az a baj,hogy lusta vagyok tenni érte :D Megmaradok a pici pocinál :P

2014. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!