Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi ideig érdemes vagy...

Mennyi ideig érdemes vagy ideális ilyen formában ismerkedni?

Figyelt kérdés

Néhány napja kezdtünk el ismerkedni, de csak a munkahelyemen találkozunk személyesen, ott akár napi több órát is együtt töltünk, de általában masok társaságában, és Facebookon beszélgetünk ha időnk engedni. Randira még nem hívott, pedig biztos hogy tetszem neki. Kicsit kevésnek érzem ezt az állapotot, mert igy úgysem fogunk ténylegesen megismerkedni, közelebb kerülni, hiába jár hozzám. Arra gondoltam, ha ő nem, majd én kezdeményezek egy találkát. Szerintetek meddig várják még? Vagy lépjek?

Én 19N ő 21F


2014. okt. 27. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
lépj, miért ne?
2014. okt. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És hogy?

Kérdezzem meg hogy ekkor vagy akkor ráér -e? Vagy kérdezzem meg, hogy "naa, és mikor hívsz már el randizni?" Vagy hogy?

2014. okt. 27. 03:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ne célozgass, azt mi nem értjük sajnos. mondd neki, hogy nagyon bejössz, mi lenne ha megismerkednénk közelebbről?
2014. okt. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Erről van szó, kolléga! Sosem értettem, hogyha egy nőnek tetszik egy férfi, ráadásul kölcsönös a szimpátia, akkor ők miért nem mernek idejönni hozzánk. A felesleges körök futását hagyjuk csak meg a mórikáló, önmagukat kérető, játszmázós p#csáknak.
2014. okt. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igen.
2014. okt. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okés, Köszi srácok.

Mar csak azt nem értem hogy ha eddig el tudtunk jutni, mer bókolni, nyíltan kimondja hogy miattam jár ide, jól érzi magát velem, stb, akkor mi tartja vissza hogy lépjen? Mert olyan kerek perec kifejezem, hogy bejön nekem, mint még soha senkinek, de komolyan...

2014. okt. 27. 03:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem lép, akkor annyira mégsem jössz be neki, vagy van valaki más is az életében.

Egy pasi, ha nagyon akar valakit, lép. Ez tapasztalat is.

2014. okt. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!