Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért büszke arra egy lány,...

Miért büszke arra egy lány, hogy egyszer a múltban engem elutasított? Ezt nem titkolni kellene?

Figyelt kérdés
azt mondta egy lány ismerősömnek hogy ismer engem,de már jóideje nem beszélünk, meg elutasított mielőtt megismert volna -.-
2014. okt. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet egy nő nem mond..


Ezt maximum a nő vetélytársa terjeszthette, azért, hogy megkaparintson magának téged, és eltántoritson a lánytól.

2014. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Az neki dicsoseg ha egy fiu fut utana.Ettol erzi magat kivanatosnak es igy nol az egoja,Gondolj bele a jo csajokra naponta rahajtanak.Suli,FB,Badoo,Szorakozo helyek. Jonnnek a fiucskak es csak probalkoznak.Nemcsoda hogy megnol az egojuk es beflegmulnak :)
2014. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy sok-sok nő dicsekszik egymás között azzal, hogy kit kosarazott ki korábban. Ez náluk ilyen nem is tudom micsoda, amolyan sarc, vagyis srácokból gúnyűzés, vagy srácokat lejáratás, vagy azzal dicsekvés, öntömjénezés, hogy őket nem kaphatja meg csakúgy bárki.
2014. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!