Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha bejön egy lány, de...

Fiúk, ha bejön egy lány, de hamarabb megteszi az első lépést, mint ti, az elrettent titeket? Akkor már nem érdemes küzdeni, már nem akarjátok annyira? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem. Ne a mozikból indulj ki.

Örülünk, hogy nem nekünk kellett megtenni, a nehezén legalább túlvagyunk.


Persze vannak kivételek.

2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípia, sztereotípia hátán. Nézd, hidd el vannak olyan fiúk, akik nem mernek kezdeményezni és nagyon, de nagyon örülnének neki, ha szívük választottja tenné meg helyettük.
2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tibohr ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz
2014. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oly sok fiú van ezen a világon, kik úgy hiszik számukra lehetetlen. Fejünkben egy dolog jár "miért ilyen bonyolultak a nők, nekem miért nem lehetséges, miért van más fiúval, stb---"
2014. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar, sőt...legalább nem kell a jeleit olvassam, ami vagy bejön vagy nem.

20/f

2014. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A női magazinok hülyeségeivel nem szeret MINDEN férfi/fiú küzdeni. Van akit hidegen hagy, vagy idegesít, netán elrettent az, ha küzdeni kell. Gondolok ezalatt arra, hogy azért küzdeni, hogy egyáltalán szóba álljon velünk vagy hogy több legyen, mint barátság. Ne női magazinokból művelődj, ott csupa baromság van, amit nők szórakoztatására találnak ki. (aztán lehet nem onnan vetted, de ott híresztelnek ilyen baromságokat, féligazságokat)


23/F

2014. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem erről rossz tapasztalatom van...Bejöttem a srácnak, adta jelét is, de sose mert elhívni. Amikor meg én hívtam, megijedt. Nagyon vallásos, félénk volt, lehet a kezét is én kértem volna meg, úgyhogy örülök, hogy így alakult :) De attól még sok sikert!
2015. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!