Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana...

SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana valaki olyan ismerkedős, könnyebb beszélgetős helyet Budapesten, ami IGÉNYES hely? (több:lejjebb)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mennék, új kapcsolatokat (neki akár párkapcsolatot) kiépíteni, holnapra terveztük, gyorsan kéne segítség!! Barátnőmnek elég nagyok az igényei (öltöny, normális, udvarlós, nem trágár, stb.), és olyan hely kéne, ahová ilyen fiúk járnak. Neki szeretnék elsősorban segíteni. Ötlet?? (20/L - ok vagyunk)

2014. nov. 6. 00:36
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Bíróság:)
2014. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szval nem pénzes pasira vadásztok. Á nem
2014. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Jogukban áll nem mindenkit kábít el a tisztes csóriság varázsa .
2014. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a lényeg, félreérted! Én speciel barátkozni szeretnék, a barátnőm szeretne kapcsolatot is akár ( és ő az öltönyös, magas, illedelmes srácokra bukik :) ). Most szeptemberben költöztünk kollégiumba Pestre, nem ismerünk senkit, és normális, igényes társaságot keresünk, ennyi.
2014. nov. 6. 00:46
 5/30 A kérdező kommentje:
Bíróságon behaltam :D
2014. nov. 6. 00:47
 6/30 anonim ***** válasza:
#3 szerintem a csoriság 3s az öltöny között van még pár réteg.
2014. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
#4 akkor sok szerencsét. Pesten sok ilyen hely van.
2014. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Színházi jegyszedők, előkelőbb éttermek pincérei, 5 csillagos szálloda dolgozói. A szórakozóhelyeken nem sok az öltönyös rendes alak szerintem (bár amiket felsoroltam ott sem feltétlen).


22/F (nem állandóan öltönyös, de rendes :D)

2014. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, bárkinek lehet öltönyös/zakós stílusa, b.nőmnek az az ideálja - ez nem egyenlő a pénzes nagyképű burzsoá réteggel! Ilyen kommentelők kíméljetek kérlek! :D
2014. nov. 6. 00:52
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem öltönyös, de rendes 22/F: hálásan köszönöm válaszod :))
2014. nov. 6. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!