Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana...

SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana valaki olyan ismerkedős, könnyebb beszélgetős helyet Budapesten, ami IGÉNYES hely? (több:lejjebb)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mennék, új kapcsolatokat (neki akár párkapcsolatot) kiépíteni, holnapra terveztük, gyorsan kéne segítség!! Barátnőmnek elég nagyok az igényei (öltöny, normális, udvarlós, nem trágár, stb.), és olyan hely kéne, ahová ilyen fiúk járnak. Neki szeretnék elsősorban segíteni. Ötlet?? (20/L - ok vagyunk)

2014. nov. 6. 00:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Álljunk meg egy szóra: nem itt ismerkedem, csupán egy normális helyet keresek, uraim, ti pedig intézzétek el kint, a hóban a nézeteltéréseiteket :D
2014. nov. 6. 01:33
 22/30 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Ez egy (nem)szabad ország, azt írsz amit szeretnél, plán ha viccesek is vagytok.:D
2014. nov. 6. 01:39
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát ez az, legalább vicces lenne amiket ír, de csak szánalom. Fogalmad sincs a másikról, az én esetemben például még csak egy felhasználónevet sem látsz.

Na mindegy, kár rád pazarolni az időt.

2014. nov. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

2 dolog:

1. Túlbecsülöd magad, nem vagy túl jó emberismerő (legalábbis velem kapcsolatban melléfogtál).

2. Amiket a végén leírtál az itt lévők egy részére tuti igaz, szóval csak vaktában lövöldözöl.


De ez az egész már annyira OFF, hogy már fáj. Elnézést kérek kérdező a bunkó arc nevében is (mert ő valószínűleg nem tenné).

2014. nov. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, pedig nőrühellőnek abban igaza van, hogy bárki, bármikor öltönybe öltözhet nőfelszedés céljából.

Ha öltönyös figura kell, akkor tényleg, bíróság, ügyészség, hivatalok, egyetemi oktatók, viszont ők valószínűleg nem ebben fognak szórakozni menni.

2014. nov. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ezek szerint félreértelmeztétek, vagy én fogalmaztam rosszul: akkor ne legyen ÖLTÖNYÖS, felejtsük el, hanem olyan, aki ad magára (ő ezzel a szóval hogy "öltönyös" fogalmazott, ezt tolmácsoltam ide). NYILVÁN nem dőlünk be bárkinek, hogy leállunk vele, mert a beszédstílusból sok kiderül, ezért is mennénk valami rendeswbb helyre. Ha normális, és VÉLETLENÜL nincs rajta öltöny, hanem pl egy zakó, farmer, ing/póló, sima tiszta cipő, az is rendben van. Csak ki akartuk zárni a susosós/mackógatya, nike airmax, húdevagányvagyok srácokat. :D De köszönjük a párválasztásban kioktatókat, hofy ilyen okosak vagytok, de nem most jöttünk le a falvédőről! :D
2014. nov. 6. 07:24
 27/30 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy tervezőgrafikát fognak neked tanítani majd, ahol nagyon fontos a precizitás, egy nyamvadt hozzászólást nem tudsz eltalálni, vagy háromszor kell körbetorpedóznod. :) Öltönyös, elegáns kan helyett jó lesz nektek az aluljáróból néhány szakadt, öreg hajléktalan is.
2014. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

1. Nem azt fogunk, azt tanulunk.

2. Jó hogy dobálózol látatlanban jellemvonásokkal! igazán kedves tőled!

3. Azért, mert pár értetlen nem tudja értelmezni a kérdést, és ahhoz, hogy INTELLIGENS válaszokat kapjak, ki kell többször fejtenem bővebben is, NYILVÁN nem vagyok precíz ember. Taps-taps! Ezt a dedukciót. Most mondhatnám, hogy mekkora egy IQ/EQ bajnok vagy, de nem teszem, mert NEM ISMERLEK, és tisztellek annyira, hogy (bár közöm nincs hozzád), nem állítok hamis dolgokat rólad (ugye nem tudhatom, hogy igaz-e vagy sem).

4. Az aluljáró nem épp olyan hely amit keresünk, ezért ha megbocsájtasz, nem próbálnánk ki.

2014. nov. 6. 09:47
 29/30 anonim ***** válasza:
Leírod majd, hogy végül milyen helyszínre esett a választásotok és jó döntés volt-e? Csak kíváncsi vagyok. :)
2014. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát pedig a kérdés elég egyértelműen volt megfogalmazva, nem lehetett félreérteni. Máskor tessék pontosabbnak lenni, és kisebb arcot, mert az intelligenciának pont az az egyik lényege, hogy öltözködéstől függetlenül hintába tehet, ha csak ennyi a szándéka.
2014. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!