Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác a suliban, aki...

Van egy srác a suliban, aki nagyon bejön, de nem merek odamenni hozzá. Ő személyesen nem ismer, de mivel a tanárom fia, ezért én sokat tudok róla. Az nagyon béna lenne, ha facebookon ráírnék? És amúgy mit írnátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon bejössz nekem.
2014. nov. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem egy srac egy ket hetig lajkolgatta a kepeim facebookon..minden nap egyet-egyet,aztan enis lajkolgattam nala par dolgot..es akkor egyik nap meglattam suliba,random rakoszontem,visszakoszont (igazabol eleinte nekem annyira nem jott be,vagyis nem nagyon jutott eszembe hogy legyen koztunk valami)..es meg aznap este ramirt facebookon es elkezdtunk beszelgetni..es egy het mulva ossze is jottunk. Ennek mar 9 honapja es nagyon boldog kapcsolatba elunk :)

Szerintem tedd azt amit a baratom velem. Lajkolgasd a srac kepeit,de ne egyszerre sokat,hanem minden nap..ugy feltunik neki jobban,aztan koszonj ra a suliban,mosolyogj kozben! Innentol szerintem egyertelmunek kell lennie szamara hogy bejon neked..es ha te is neki akkor kezebe veszi az iranyitast. Sok sikert😉

2014. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊 jó ötletnek tűnik ez a lájkolgatás..
2014. nov. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!