Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hülyének nézne,...

Szerintetek hülyének nézne, ha újra akarnám kezdeni?

Figyelt kérdés

Nyáron találkoztam egy fiúval. Facebookon utána sokat beszélgettük, nagyon jóban lettünk. Aztán még 1x találkoztunk, de mondtam neki, hogy mivel más városban tanul, szerintem ne lépjünk tovább barátságnál.Megbeszéltük, de ő hozzátette, hogy neki ez sokat jelentett.

Azóta volt már egy 1 hónapos kapcsolata, nekem még sosem volt barátom. Kiderült, hogy abban a suliban fogok továbbtanulni ahová ő is jár. Szerintetek gáz lenne ha ráírnék, hogy kezdjük újra, vagy valami ilyesmi?

1x már kérdeztem tőle valamit azóta, de miután kedvesen válaszolt, nem beszélgettünk.

Ha ez számít valamit, mindig lájkolja amit feltöltök valamilyen közösségi oldalra (:D tudom ez nem jelent semmit...) és ennyi...

Vélemények? 14/L 16/F (ő a sulijában nagyon menőnek számít.)



2014. nov. 7. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
:D :D mily hatalmas problema..irj neki
2014. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarán, bár személyesen már nem találkoztok, de amennyire lehet interneten keresztül, látványosan érdeklődik még irántad. Nem nézne hülyének.
2014. nov. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!