Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idén jött a a saját évfolyamom...

Demi,,mama'' kérdése:

Idén jött a a saját évfolyamomba de a másik osztályba 2 új fiú. Az egyik tetszik viszont nem merem elmondani neki hogy tetszik. Mit tegyek? . Azon gondolkodtam hogy megkérdem van a skype-ja.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a másik osztályba aki nagyon tetszik...Viszont nem merem neki elmondani...gondolkodtam már azon is, hogy a padjába rakok egy cetlit (mivel mi már tesin lányokra és fiúkra vagyunk bontva, nekik meg addig hittan van), hogy legyünk barátok és onnan meg kiderül...Viszont ez már annyira idegesít, hogy mindig reménytelen szerelmeim vannak, hogy azt akarom, hogy ebből legalább egy barátság legyen...

2014. nov. 9. 14:45
 1/6 Grim13 ***** válasza:
jujj... ne cetlizz az 1-4 osztályig volt menő, trükközz legyél nő! tűnj segítségre szoruló esetlen de ne idétlen lánynak, azt sose vesd fel hogy barátok legyetek, nem barátot keresel! figyeld ki a büfébe pl. ha jár, akkor csapj le rá, "huu az az én kedvenc csokim is", "szia te még új vagy itt igaz?", "ne haragudj tudnál segíteni, sehogy se tudom kivenni a mobilomból a sim kártyát, te meg olyan ügyesnek tünsz... -jaaaj köszi ezt meghálálom, amúgy xy vagyok" , találj valami közös témát, aztán hívd el valami közös buliba vagy akármibe ahol táncolhattok, beszélgethettek kacaghatsz a hülye viccein stb. aztán ha ennyiből nem esik le neki hagyd!
2014. nov. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké de amikor átjön az osztályba folyamatosan a fiúkkal van az udvari szünetben a pályán én nem ebédelek szóval max ha elmarad az utolsó órám és egy időben megyünk haza de szerintem az is macerás mert a barátaim mindig jönnek és ,,Demi megyünk együtt haza?''...és ez csak akkor lehetséges amikor a tesitanár beteg ami elég ritka ha jól tudom csak akkor lesz beteg amikor szezonja van
2014. dec. 19. 16:35
 3/6 A kérdező kommentje:
jeeeeeee! Áprilisban megyünk erdélybe az összes 7.-es és köztük Vele is!! ott talán van egy pici esélyem :)))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 19. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:

...Hurrá!!! Egy osztálytársam azt mondta, hogy a fiú egyik osztálytársa féltékeny rám, mert szimpi vagyok a fiúnak. Abban a pillanatban legszívesebben kiugrottam volna a bőrömből!!! Ráadásul farsangon is szinte csak a mi osztálytermünkben volt, a diszkón meg lehet, hogy fel akart kérni táncolni...csak megijedt vagy mi (kétszer nekiindult, de aztán meggondolta magát [mintha olyan ijesztő lennék :)]). ÚGY ÖRÜLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK!!!!!!!!!!!!!!!

Szurkoljatok hogy valami legyen belőle!!!!! :)

2015. febr. 14. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta? :)
2015. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az évfolyam (az a és a b) elment Erdélybe és én is meg ő is. Egyik este kint voltunk a friss levegőn és ő is kint volt meg néhány haverja. Amikor ő unatkozott és az összes barátja elfoglalta magát megkérdezte hogy is hívnak. Elmondom a nevem erre azt nyögte ki vagy egy negyed óra után (enyhén dadog néha de most nem jutott eszébe mit akart mondani), hogy valakinek facebookon azt írta, hogy megcsókolna. Én nagyot bámultam és lehet, hogy nem is rám gondolt hanem egy másik osztálytársamra és nem akar velem beszélni szóval most nem tudom.
2015. máj. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!