Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Titeket zavarna,...

Fiúk/férfiak! Titeket zavarna, ha a lánynak/nőnek, aki amúgy nagyon tetszik nektek, szőrproblémái lennének?

Figyelt kérdés

Tehát ha kicsit erősebb szőrzete lenne a kelleténél (családi ágon örökölte). Nem szakállra gondolok, de mondjuk sötétebb, sűrűbb szőrzet az arcon és nyakon(pár látható szál), kicsi a mellkason, hason. Persze foglalkozna vele, és rendszeresen szőrtelenítene, de azért az látszik valamennyire. Befolyásoló tényező lenne a kapcsolatot illetően? Kiábrándító lenne, akár annyira, hogy emiatt nem jönnétek össze vele/szakítanátok?


Köszönöm a rendes válaszokat!

18/L



2014. nov. 10. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondolod, hogy túl sok energiát, pénzt és időt fektetsz a tested manipulálásába - tetejébe azon aggódsz, elég vagy-e valakinek? Magaddal kéne kibékülnöd. Fel kéne fognod, hogy lehetsz akármilyen szőrös, egy faszi akkor is szőrösebb lesz nálad.
2014. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne probléma nekem, ha amúgy nagyon szeretjük egymást. Ismerkedésnél sem.
2014. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen "szőrszálhasogatónak" lenni! :D

Egyébként ha a lábán, combján nincs (erős) szőr, akkor nem zavarna, szerintem, és ha egyébként szép lány és kedves, aranyos.

2014. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy lesz valaki, aki így elfogad, de a tudat, hogy akármit csinálok, látszik a sötét szőr (még akkor is, ha már gyantáztam/kiszedtem), annyit levesz az önbizalmamból, hogy szinte folyton sálban járok már, még nap közben is, és a hajamat is kiengedem, hogy oldalt takarja. :( Ez az egy, amivel olyan kiemelkedően sokat foglalkozom a külsőmet illetően, pénzt meg nem szánok rá. Viszont időt mindenképp, mert egy fél fokkal jobban érzem magam szőrtelenítés után.


Köszönöm azoknak, akik válaszoltak! :)

2014. nov. 10. 17:49
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Kösz a lepontozást!
2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Sokkal többet számít, hogy mennyire vagy kedves és úgy tűnik Te nagyon is az vagy. Van aki szereti egyébként az ilyenn adottsàgot
2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Northern Breakfast, mi a baj azzal, ha valaki fejleszti, csinosítja, szemrevalóbbá alakítja, azaz a te értelmezésedben "manupilálja", a testét? Ezt már a múltkori esetben is meg akartam kérdezni. Nem az őskorban élünk, amikor előnyöd származott abból, ha bundát növesztettél mindenhol, mert megvédett a hidegtől. Nem arról van szó, hogy manapság trendi a szőrtelenítés, de sokkal esztétikusabb, ha egy nőn nem lógnak cafatokban a raszták. Egyébként, akartam írni korábban is, hogy valószínűsítem, te a természetesség híve vagy, úgyhogy ennyi erővel járkálj meztelen az utcán, mert a ruháiddal is tulajdonképpen "manipulálsz".
2014. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Engem kegyetlenül zavarna.Bocsi :(
2014. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérni, azért tettem fel a kérdést, hogy őszintén válaszoljatok. :) Teljesen megértem, hogy valakit zavar.
2014. nov. 10. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!