Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha még csak most ismerkedünk...

Ha még csak most ismerkedünk egymással szex terén, ezt ne hozzam fel?

Figyelt kérdés
még csak ismerkedünk egymás szokásaival, ingerküszöbével, perverzióival de én már nagyon szeretném ha élvezéskor a hosszú hajára mehetnék,régi vágyam de nem merem megkérdezni. szerintetek ha csak spontán ráélvezek akkor mi lesz? ti mit reagálnátok?

2014. nov. 11. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem spontán semmiképp, de felhozhatopd neki, szerintem nem egy olyan fétis, amit különösebben nehéz lenne tolerálni
2014. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csak én. válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? O mennyire perverz?:)

Amugy en hagynam. Ha szeretem a masikat miert ne?:)

2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezz rá, szerintem se valami extrém dolog, én benne lennék, bár vannak itt néha nők akik írják, hogy a hajukra sosem engednék, szóval jobb rákérdezni, nehogy aztán órákon keresztül hisztizzen neked utána.
2014. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy nem annyira perverz mint én, de egyáltalán nem tudom eldönteni hogy mi lenne a reakcója akár a kérdésre is.. :S
2014. nov. 11. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Detto ilyen helyzetben voltunk. Megkérdeztem és engedte... Nagyon durva élmény volt
2014. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyhito korulmeny, ha a zuhany alatt csinaljatok. Nem szarad bele :D

En is engednem, bar az en baratom inkabb a szamat celozza (neha meg korbe is.. Na mindegy). Mi lanyok nen erthetjuk mit elveznek annyira benne, de nem zavar, ha neki jo..

2014. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!